Противно на очакванията за традиционно лесна победа срещу Берое, ЦСКА стигна

Противно на очакванията за традиционно лесна победа срещу Берое, ЦСКА стигна ...

Този път ЦСКА не би Берое на Армията.

Противно на очакванията за традиционно лесна победа срещу Берое, ЦСКА стигна само до рявенство 1:1 с Берое на "Армията" и не се възползва от хикса на Лудогорец малко преди това.

Берое започна по-активно срещата, но първото голово положение бе за червените. Още в третата минута Соу бе изведен очи в очи срещу Василев, но не успя да прехвърли стража на заралии.

В 18-ата минута Антов върна към Бусато, който се обърка и улови топката с ръце, а съдията отсъди непряк свободен удар в наказателното поле на домакините. Берое обаче не се възползва от ситуацията=

Само 60 секунди по-късно Василев спаси топовен шут на Занев от 25 метра.

В 35-ата минута Макоута преодоля трима футболисти в червено и опита да стреля останал сам срещу вратаря, но Занев се хвърли самоотвержено на шпагат, предотвратявайки сериозната опасност.

В 41-ата минута Мезаг свали с глава към Соу в опит да изчисти с глава, но таранът на червените не се възползва от грешката на защитника и стреля доста неточно.

В 48-та минута резултатът бе открит;. Фуртадо центрира и съотборникът му Макута засече подаването с глава в мрежата на Бусато!

ЦСКА се хвърли да изравнява и успя. Шест минути по - късно Антов засече с глава от корнер за 1:1.

Малко по-късно Василев отново бе последна преграда пред атаката на домакините.

Стамен Белчев замени новите Синклер и Пеняранда с Кери и Ахмедов в търсеѝне на победата.

До края обаче не се случи нищо интересно,ако изключим пореден пропуск на Али Соу.

Берое си тръгна с точка от "Армията", както и запазвайки точката си преднина пред ЦСКА на третото място в класирането.

Източник: standartnews.com