Пропусната дузпа беляза завръщането на Карим Бензема в националния отбор

...

Бензема пропусна дузпа при завръщането си в тима на Франция

Пропусната дузпа беляза завръщането на Карим Бензема в националния тим по футбол на Франция. Асът на " Реал " Мадрид облече фланелката на " петлите " за първи път от 2015 година насам. Той получи повиквателна за присъединяване в европейското състезание и контролите преди него, макар че преди 6 години се забърка в скандал дружно със съотборника си Матийо Валбуена. Тогава Бензема бе упрекнат, че е изнудвал другия футболист със запис с интимно наличие.

Бензема направи повторния си дебют в контролата на Франция против Уелс, приключил с победа за неговия отбор с 3:0. Той стартира като титуляр, а в средата на първото полувреме не съумя да означи от углавен удар за игра с ръка в наказателното поле, довел до изгонването на Неко Уилямс от Уелс.

Снимка: Reuters

Иначе головете в мача вкараха " нормалните обвинени " в отбора на Франция. Килиан Мбапе откри резултата в 35-ата минута, Антоан Гризман удвои в 48-ата минута, а Осман Дембеле оформи крайното 3:0 11 минути преди края на постоянното време.

Следващият надзорен мач на Франция е против България на 8 юни в Париж.

Източник: btvnovinite.bg