/Продължение от 3 част/Община Сатовча  На 10.06.2019 г. /09:00 -

/Продължение от 3 част/Община Сатовча  На 10.06.2019 г. /09:00 - ...

ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Благоевград за периода 10 - 14 юни 2019 г. - 4 част.



/Продължение от 3 част/

Община Сатовча  

На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кочан: Бузлуджа 14, 13, 16, 10, 15, Васил Левски 34, 46, 22, 35, 36, Вела Пеева 1, 2, Димитър Благоев 51, 41, 61, 34, 35 Мтс, 43, Дончо Ганев 4, 2, Единадесета 9, Здравец 16, Ивайло 10, 14, 12, 6, 16, 4, 8, Лиляна Димитрова 7, 9, 2, 8, 6, 5, 14, 10, 3, 4, 1, Мир 5, 7, 3, Митко Палаузов 1, Неуточнен Адрес Тп5, Никола Парапунов 7, 38, 8, 3, 1, 6, 9, 42, 18, 22, 5, 20, 40, 11, 24, Плиска 12, 31, 29, 27, 13, 4, 21, 25, 16, 23, 18, 8, 10, 19, 14, 17, 33, 15, 1, Победа 44, 31, Тодор Каблешков 3, 1, 8, 2, 6, 5, Тракия 12, 26, 2, 8, 20, 7, 13, 5, 21, 1, 24, 3, 15, 4, 9, 11, 16, 14, 27, 33, 22, 6, Трета 10, 14, 17, 26, 13, 24, 28, 23, 12, 9, 6, 8, 11, 20, 21, 15, 25, 18

На 11.06.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Годешево: Бистрица 2, 5, 16, 4, 1, 10, 8, 14, 3, Гранит 17, 1, 5, 7, 14, 16, 3, 25, 6, 8, Граничарска 66, 69, 73, 56, 72, 65, 1, 68, 79, 53, 61, 39, 54, 77, 64, 78, 62, 60, 39, Марица 1, 42, 44, 44, 18, 40, 20, 32, 41, 5, 6, 2, 17, 7, 24, 10, 30, 9, 13, 8, Неуточнен Адрес Тп2, Никола Парапунов 40, 5, 9, 7, 2, 2, Огоста 6, 1, 8, 3, 7, 4, Пирин 18, 11, 7, 17, 19, 2, 3, 9, 4, 12, 1, 6, Рила 1, 3, 2, 4, Стара Планина 12, 8, 5, 14, 10, 22

На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Боголин: 253, Тп1

На 11.06.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Слащен: Вергил Ваклинов 31, Георги Бенковски 26, 14, 17, 33, 28, 38, 12, 3, 23, 20, 29, 40, 24, 22, Георги С. Раковски 22, Гоце Делчев 39, 17, 13, 16, 3, 14, 19, 41, 12, 10, 15, 23, 2, 21, 5, 4, 1, 29, 31, 27, 20, 22, 7, 11, 25, 28, 9, Демокрация 56, 106, 45, 47, Димчо Дебелянов 5, 24, 3, 19, 4, 16, 25, 6, 10, 15, 8, 13, 18, 7, 11, 2, 1, 17, Еделвайс 20, 28, 18, 17, 14, 15, 21, 4, 3, 16, 6, 23, Ивайло 7, 15, 11, 3, 4, 12, 8, 13, 1, 2, 16, М. Развана, местност Папалев Дол Цех, Стан, Неуточнен Адрес Тп1, Помпа За Питейна Вода, Освобождение 12, 8, 1, 10, Пейо Яворов 6, 4, 2, Родина 16, 6, 15, 20, 31, 8, 18, 10, 2, 9, 3, 14, 84, 11, Родопи 3, 5, 2, 7, 6, 4, 1, Свобода 8, 6, 10, 11, 2, 5, 3, 12, Христо Ботев 1, 8, 3, 20, 15, 6, 2, 14, 17, 18, 22, 13, 12, 11, Цар Симеон 27, 17, 29, 28, 15, 21, 19, Шипка 5, 4, 1, 2, 3

Община Симитли  

На 10.06.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 11.06.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Христо Смирненски 12

На 10.06.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 11.06.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Симитли: Бор 5, 4, 3, 6, 9, 1, Васил Левски 10, 1, 2, 8, 2, Вихрен 5, 7, 1, 4, 6, 2, Работилница, 3, 8, Вихрен 25, 15, 17, 22, 26, 28, 19а, 19, 24, 32, 21, 27, 23, 30, 20, Георги Димитров 36, 32, 38, 28, 26, 38б, 22, 30, Магазин, 40, Лек. Кабинет, Ателие, 20, Сладкарница, 36а, 34, 38а, Георги Петров 21, 5, 4, 12, 6, 23, 35, 19 Жилище, 25, Георги Попов 1, 2, 5, 7, Гьорче Петров 21, 16, 15, 30, 7, 10, 33, 35, 28, Изгрев 4, Илинден 38, 14, 19, 21, 2, 4, 29, 8, 1, 9, 6, 16, 25, 11, 10, 7, 31, 20, 15, 17, 3, 18, Жилище, 12, 5, Кокиче 10, Македония 1, местност Лозенски Андък, Никола Вапцаров 7, 5, 4, 1, 6, 8, 6а, 9, Авточасти, Пазара Ферма, Услуги, Първи Май 22, 24, 20, 21, 19, Р-Н Нова махала 12, 6, 33, Жилище, 1, 23, 9, 21, 8, 31, 17, 2, 3, 26, 11, 13, Родопи 4, 2, 6, Сердика 23, 43, 51, Симитли Рег. Служба, Читалище, Симитли Магазин, Славей 14, 17, 9, 8, 10, 11, 16, 2, 12, 1б, 15, 5, 1, 4, 3, 6, 7, Струма 6, 4, 1, 1, Трети Март 35, 6, 13, Жилище, 8, 26, 24, 4, 21, 50, 33, 12, 28, 9, 34, 7, 27, 14, 31, 1, 29, 15, 19, 5, 32, 22, 18, Кафе, 10, 36, 25, 20, 16, 23, 30, УПИ IV-371, Кв. 90, Упи-III-1458, Упи-Іі-538, Кв. 22, Христо Ботев 12, 6, 23, Магазин, 34, 8, 18, Кафе, 24, 30, 14, 26, 32, 28, 16, 2, 4, 10, 20, 22, Христо Смирненски 5, 12 2, 1, 19, 11, 12, 22, 8, 25, 6, 13, 2, 21, 16, 28, 26, 20, 3, 23, 30, 15, 4, Зала, 3, 7, 24, 8 4, 10, 9, 17, 32, 14, Христо Смирненски 36, Ц. Махала 2

На 10.06.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 11.06.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Долно Осеново: Долна Махала, махала Горна Поща, Аптека, Цех, Жилище, махала Долна Жилище, Заведение, Жилищна Сграда, Баня, Каб. Телевизия, Кафе, Магазин, Пристройка, Бар, ПИ №162, Кметство, Кафе, Сграда, Магазин, Баничарница

На 12.06.2019 г. /08:00 - 14:15 ч./ - Симитли: 000866, Георги Димитров 112, Фсмп, 110, 108, 100, 102, 104, Герена Цех, Здравец 7, 5, 10, 3, 9, 1, 12, 4, 2, 8, 6, Комсомолска 2, Лале 6, 8, 2, 4, Малина 13, 14, 11, 9, 1, Кафе, 6, 5, 3, 8, 10, 4, 12, 2, 7, 5, Октомврийска 40, Симитли 1, Обект, Помпа За Напояване, Стара Планина 24, 7, 26, 20, 3, 14, 10, 21, 15, 5, 2, 22, 16, 27а, 1, 18, 11, 8, 6, 9, 13, 23, 19, 1 Ъгъла, 12, 20, 4, 17, Ямбол 10, 12, 4, 8, 6

На 14.06.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Градево: местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 14.06.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Симитли: 003056, 003141, VII-122, Имот 002867, местност Бачева Махала, местност Джалева махала Склад, Жилище, 6а, 5, 3, 6б, 8, Къща, 6, 9, 22, 11, 15, 23, 18, 46, 21, 12, 13, 14, Къща, Вила, Кабинет, 10, 9, 8, 7а, Фуражомелка, 3, 3б, Вила, 6, 12б Къща, Жилище, Помпа, местност Джалевци, местност Долно Церово 12, 17, 3, 20, 24, 10, 21, 8, 23, 9, 14, Къща, 01а, 5, 16, 7, 19, 8а, 22, 15, 18, 13, 35, Къща, местност Дременец, местност Караджевица, местност Старата Върба, местност Шебечковица, ПИ №001414, Рибарска, Упи-XII-52, Кв. 8, Упи-ХхіV-50, Център-Над Жп Спирката, Одз, Жилище, 1, 1, Къща, Помпа За Напояване, Жилище, 2, Търговски Обект, Помпа За Напояване, Трифа

На 14.06.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Симитли: XII-1437, XxxVII, Бангелови Тополи, Бреза 3, Магазин, 1, Васил Левски 34, Георги Бенковски 20, Георги Димитров 33, 17, Магазин, Бар, 18, 14, Бензиностанция, 35, 9, 25, 13, 7, 19, 12, 33, 8, 15, 27, 11, 2, 5, 6, 4, 16, 31, 29, 3, Лек. Кабинет, 10, 1 Изход Благоевград, Герена Цех, Цех, Гр. Симитли, Димитър Благоев 24, 15, 14, 16, 18, 38, 28, 34, Жилище, 36, 13, 32, 22, 17, Долен Герен, Еделвайс 1, 15, 5, 3, 7, 13, 11, 4, 2, 8, Зеленка 13, 19, 11, 17, 4, 15, 8, 5, 3, 9, 10, 7, 6, Бар, 2, 20, 18, 14, 16, Илинден 52, Искра 8, 5, Работилница, 2, 10, 3, 6, 1, 4, 14, 12, 10, Кокиче 12, 10а, 16, 8, 5, 11, 18, 9а, 2о, 13, 7, 14, 9, 3, 1, 6, 2, 5, 3, 4, 8, Коматиница 21, М. Драгова 12а, 21, 14, 20, 10, 15, 22, 24, 18, 7, 8, 29, 17, 12, 13, 17а,, Помпа За Напояване, 16, М. Духарска Жилище, 40, 1, Жилище, 42, 46, Малина 6, местност Бангеови Тополи, местност Герено, Неуточнен Адрес Жилищна Сграда-Вр. Стр, Никола Вапцаров 4, 4а, Ораново Жилище, Цех, Жилище, Каравана, Магазин, Ясла, Детска Градина, Жилище, Жилище, Пазара Магазин, Победа 2, 5, 4, Полето, Предел Жилище, 97, 2, Първи Май 12, 5, Равен 4, Руен 4, Септемврийска 3, 20, 6, 14, 18, Симитли Жилище, Помпа, Лесничейство, Цсри - Заведение За Социални Услуги, Гор. С-Во, Ясла, Дет. Градина, Жилище, Гъбарник, Автоработилница, Жилище, Помпа За Напояване, Работилница, Канцеларии, Жилище, Поделение, Жилище, Симитли, УПИ II-1437, Кв. 18,, Славянска 23, 27, 3, 29, 3 Стълбище, 21, 25, 23, 102, Струма 8, 6, 10, 4, УПИ 1-538 Кв. 22, УПИ II-1437, Кв. 16, УПИ II-1437, Кв. 19, УПИ II-1437, Кв. 20, УПИ XVIII-437, Упи-XlII-1437, Kb. 14, Христо Ботев 2, 11, 15, 5, 13, 9, 21, 19, 2, 1, 23, 7, 3а, 17, 3, Христо Смирненски 1, Цар Симеон 6

На 14.06.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: местност Поището, С. Долно Церово

На 14.06.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: местност Поището

Община Струмяни  

На 14.06.2019 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Долна Градешница: Неуточнен Адрес

На 14.06.2019 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Илинденци

На 14.06.2019 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Струмяни: Главен Път Е79 Цех За Обработка на Мрамор, Цех За Обработка на Мрамор, Струма

Община Хаджидимово  

На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски 25, 31, 24, Балтачица 2, Дунав 4, 11, Елин Пелин 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 13, 35, 26, 16, 43, 22, Тп-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 21, 30, 29, 33, 39, 45, 15, 4, 46, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Орфей 20, Отец Паисий 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, Площада Клуб, Павилион, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев 13, Свобода 3, 2, 1, Слатина, Теменуга 2, Тридесет и Шеста 2, Христо Ботев 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2

Община Якоруда  

На 14.06.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Якоруда: Белмекен 20, Васил Априлов 2, 4, 1, 6, 8, 10, 7, 5, Васил Левски 2, Витоша 10, 27, 29, 45, 25, 61, 48, 18, 47, 21, 32, 44, 51, 52, 23, 57, 46, 33, 31, 28, 59, 24, 34, 43, 12, 39, 65, 26, 40, 36, 37, 50, 22, 14, 20, Гоце Делчев 33, 29, 99, 21, 5, 6, 27, 17, 12, 16, 9, 18, 23, 32, 4, 13, 25, 8, 31, 10, 19, 20, 14, Дванадесета 5, 2, Джебре/Иван Ботушанов/ 42, Кожух 23, Лазарец 14, местност Буковец, Мусала 1, Неуточнен Адрес, Освобождение 3, 98, 1, 5, Петко Р. Славейков 12, Първа/Илия Колев/ 5, 1, 3, 6, 2, 4, Софроний 33, 25, 31, 37, 16, 40, 18, 24, 43, 23, 27, 36, 1, 34, 29, 99, 20, 35, 41, 39, 22, Стефан Караджа/Никола Карад 27, Трещеник 2, Цар Борис III/Георги Димитр 204, 199, 210, 173, 188, 222, 165, 161, 182, 151, 229, 183, 232, 1, 228, 213, 179, 227, 9, 217, 223, 159, 178, 186, 219, 99, 225, 221, 218, 138, 167, 215, 201, 163, 39, 89, 235, 155, 194, 226, 205, 236, 189, 208, 175, 27, 206, 180, 193, 209, 224, 190, 192, 184, 196, 195, 197, 169, 211, 157, 181, 230, 237, 216, 6, 153, 187, 234, 177, 137, Черковна/9 Септември/ 7, Яворов 1

Източник: 3e-news.net