/Продължение от 1 част/Община НОВИ ИСКЪР  На 11.06.2019 г. /09:15

/Продължение от 1 част/Община НОВИ ИСКЪР  На 11.06.2019 г. /09:15 ...

ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София град за периода 10 - 14 юни 2019 г. - 2 част.



/Продължение от 1 част/

Община НОВИ ИСКЪР  

На 11.06.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 12.06.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Подгумер: Стопански Двор

На 12.06.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Нови Искър: Изгрев 1

На 12.06.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Световрачене: М. Могилата, Синчец/Йордан Стоянов/ 18

На 12.06.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София: Гара Искър 5006

Община ОБОРИЩЕ  

На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бачо Киро 35

На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Будапеща 26 Маг. 3, 26 Ат. 16, 26 Ателие №10, 13, 26 Ателие №15, 26 Ателие №13, 26, 26 Гараж 25№4, 12а, 26, 24блок, 26 Гараж №5, 26 Магазин 1, 26 Гараж №7, 15, 11, 26 Магазин 2, 26 Гараж 2, 26 Ателие №11, 26 Ателие №12, 24, 26 Ателие №14, 26 Гараж 3, 25, 27, Цар Симеон 39 Магазин 3, 39 Ателие 5, 39 Аателие 11, 39, 39 Ателие 3а, 37 Гараж 5, 52, 37 Ателие 1, 39 Ателие10/11, 37 Офис, 58, 62, 39 Ателие 6, 37 Гар. 1, 39 Магазин 4, 37 Ателие 2, 39 Ателие 1, 54, 39 Ателие 3, 37 Ателие 3, 37 Магазин, 37 Гараж 4, 39 Магазин 2, 37, 39 Ателие 8, 60, 39 Ателие 9, 39 Ателие 4/4, 39 Магазин 1, 64, 39 Ателие 2, 39 Ателие 7, 66

На 12.06.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./ - София: Стоян Заимов 1 Парк Заимов

На 13.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Янко Сакъзов 3, 11в

На 14.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Димитър Греков 1, Тракия 40, 44

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 11.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Боряна 24, 26, 43-А, Букет 46, Никола Петков/П. Напетов/ 38, 50а

Община ПАНЧАРЕВО  

На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Герман: VII-7013, Патриарх Герман/9 Септември 81а, УПИ ІІ-766, 767 Кв. 55а

На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана: махала Джамбова Вила, 3, махала Тодорова Вила, 250, Помпа, 1, Къща, Стопанска Постройка, махала Чорбаджийска Мест. Мечито Нпи 024112, Вила, махала Бурнаска 4 Тунел, махала Турмачка Вила, Имот. 569, Помпа, Имот №419, Водна Помпа, Ярмомелка, Къща

На 10.06.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Кокаляне: 004053, 37914. 6848. 2637, Александър Генков/Г. Панков/ срещу Овчарника, Поделение 26480, 14, 1, 3, 4, 2, Бор М Спас Пи 2223, Вец Кокаляне Вила, Вилна Зона Батиница ПИ 55419. 6710. 2827, Вила, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914. 6848. 3072, Изгрев 3, УПИ VII-155, Кв 17, Искър 13, 6, 8, 10, №8, 1, 14, 7, 4, 16, 5, 5 А, 12, Кръстан Младенов 2, М. Бяла Нива Пи 1773, М. Овнарница, Околовръстна 3, 5, 1, Пи 1834 М. Бялата Нива, Стефан Караджа/Лазар Симов/ 15, 17-15, 17, Тополите 16, Цар Иван Асен II/Петър Янев 16, 29, 2, 19, 24, 6, 15, Пи 2399, 12, 7, 9, 4, 14, 14-16, 13, 11, 5, 1, 17

На 10.06.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Мекстн. Бялата Нива

На 10.06.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Панчарево: Батийница/24-та/ Пи 1572

На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: 3-та/В. З. Малинова Долина/, 55419. 6707. 885. 5, Александър Стамболийски 5, 1, 7, 4, 3, 6, 11, 8, Бистришка Река 2б, 6, 2, 2а, Васил Левски/9 Септември/ 5, 8, 2, 6а, 12, 15, 10, 3, 6, 1, 4, 11, 7, Елин Пелин/Ленин/ 2, 1, 19, 5, 3, Шуманец/Димитър Благоев/ 6

На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: 22-ра, VI-За Балнеоложки Комплекс, Кв. 52, Самоковско Шосе Спортно Развлекателен Комплекс, 7, 164, Ресторант, 7 Стр. Т/Търг. К-С

На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: IV-160. 3119 Кв. 18а

На 13.06.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Плана: махала Календарова 1, Вила, махала Манчева, махала Масова Вила, 2, Работилница, Къща, махала Чорбаджийска Вила, махала Славкова Вила

На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кокаляне: Бор М Спас ПИ 2223, Вилна Зона Бяла Нива Пи 37914. 6848. 3072, Пи 1834 М. Бялата Нива, Тополите 16

Община ПОДУЯНЕ  

На 13.06.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София: Васил Кънчев 40 Офис /Автосервиз, 11, 36, 40 Мазин-Офис, 34, Резбарска 117, 178, 25 Авточасти, 177, 7, 1, Хаджи Димитър 178, До 130, 6, 11, 11а

Община СЕРДИКА  

На 10.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Свобода 4, Съзнание 16

На 11.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Ген. Чернаев 2, Козлодуй 94 Вх-Б

На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Тец София Тец София, 1, 3

На 12.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Габър 11, Сливница 141-143

На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: XlIII-412 Кв. 2, Илиянци Пи 807, Кв. 2, М. Нпз-Илиянци-Изт, УПИ VІ, Кв. 2, М. Нпз Илиянци-Изток, Илиянци/Лиляна Димитрова/ 94, Нпз Илиянци-Изток, НПЗ Илиянци/Изток ПИ1229 Кв2, ТЕЦ София ТЕЦ София, 2, УПИ VI 264 Кв. 2, УПИ ХХV-1166

На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Княз Борис I 189

На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Проф. Иван Георгов/Цв. Антов/ 10

Община СЛАТИНА  

На 10.06.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Марагидик/Симеон Славов/ 34

На 11.06.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Каймакчалан 14

На 12.06.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Околчица 8 Бл. 3 Вх. Б

На 13.06.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: 1-ва 1 До Бл. 1, Слатина ТП До Бл. 1а, Христо Смирненски 2, 1б

На 13.06.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Детелин Войвода 39

На 14.06.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Иван Миланов 6

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Стефанов 2, 2-4, Джон Ленън 2, 8, Димитър Страшимиров 18, Дружба 1 47, 50, 56, 54, 55, 61, 62, 63, 64, 65, 75, 71, Климент Охридски 105, 107, 115, 116, 117, 119, 120, 122, 125, 128, 132, 97, Латинка 24, Пъстър Свят 5, Стефан Младенов 10, Храбър Попов 3, 7, Христо Вакарелски 3, Яна 1, 4

На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Стефанов 2, 2-4, Джон Ленън 2, 8, Дим. Страшимиров/451-ва/ 18,, Дружба 1 47, 50, 56, 54, 55, 61, 62, 63, 64, 71, 75, Климент Охридски 105, 107, 115, 116, 117, 119, 120, 122, 125, 128, 132, 97, Латинка 24, Пъстър Свят 5, Стефан Младенов 10, Храбър Попов 3, 7, Христо Вакарелски 3, Яна 1

На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Стефанов 2, 2-4, Джон Ленън 2, 8, Димитър Страшимиров 18, Дружба 1 47, 50, 56, 54, 55, 61, 62, 63, 64, 71, 75, Климент Охридски 105, 107, 115, 116, 117, 119, 120, 122, 125, 128, 132, 97, Латинка 24, Пъстър Свят 5, Стефан Младенов 10, Студентски Град До 22 и 23, 22, До 22, 21, 1 До Бл. 22, М/У 21-22, Храбър Попов 3, 7, Христо Вакарелски 3, Яна 1, 4

На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Стефанов 2-4, 2, Джон Ленън 2, Джон Ленън 2, 8, Димитър Страшимиров 18, Дружба 1 47, 50, 56, 54, 55, 61, 62, 63, 64, 71, 75, Климент Охридски 105, 107, 115, 116, 117, 119, 120, 122, 125, 128, 132, 97, Латинка 24, Пъстър Свят 5, Стефан Младенов 10, Храбър Попов 3, 7, Христо Вакарелски 3, Яна 1, 4

На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Стефанов 2, 2-4, Джон Ленън 2, Джон Ленън 2, 8, Димитър Страшимиров 18, Дружба 1 47, 50, 56, 54, 55, 61, 62, 63, 64, 71, 75, Климент Охридски 105, 107, 115, 116, 117, 119, 120, 122, 125, 128, 132, 97, Латинка Номер 24, Пъстър Свят 5, Стефан Младенов 10, Храбър Попов 3, Христо Вакарелоски 3, Яна 1, 4

Община ТРИАДИЦА  

На 10.06.2019 г. /08:30 - 11:30 ч./ - София: Твърдишки Проход 15 Вх. А и Вх. Б, 16, Хайдушка Гора 89, 108, 110, 112, 91.

На 10.06.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - София: Шандор Петьофи 58

На 10.06.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София: Асен Йорданов 22, 22а, 24, 27, 27а, 29, 30,, 28а, 26а, 30а, Гатьо Шишков/492-ра/ 21, 23, 25, 19, 15, 8, 10, 6, 4, 2,, Емилиян Станев 38, 40

На 11.06.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София: Ж. К. Манастирски Ливади Изток, Бл. 110, Бл. 101, Бл. 93, Луи Айер/Никола Каменов/ 54а, Ул. 413 №5

На 12.06.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - София: Тодор Джебаров/417/ 42

На 12.06.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - София: Манастирски Ливади 63

На 13.06.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София: Луи Айер/Никола Каменов/ №79

На 14.06.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София: Ж. К. Манастирски Ливадиизток Бл. 100, Ул. 413 № 6, 8, 9, 19, 21

Източник: 3e-news.net