/Продължение от 1 част/Община Гоце Делчев  На 10.06.2019 г. /09:00

/Продължение от 1 част/Община Гоце Делчев  На 10.06.2019 г. /09:00 ...

ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Благоевград за периода 10 - 14 юни 2019 г. - 2 част.



/Продължение от 1 част/

Община Гоце Делчев  

На 10.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: местност Мочура, местност Сушица Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка, Панаирски Ливади 80, 126, Пенковото

На 10.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 11.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30, Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор

На 10.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 11.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен: В Началото От Ляво След Моста

На 10.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Баничан: Бахчите, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, Упи-ІV-270, Кв. 28

На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Баничан: Бахчите, Бензиностанция Лукойл и Района Около Нея, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, Упи-ІV-270, Кв. 28

На 11.06.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Балдево: Открит Рудник

На 11.06.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Баничан: Мест. Бекирица

На 11.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лъжница: 029005 М. Голака , Ал. Стамболийски 11, 5, 10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18, Атанас Тешовски 1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, 12, 15, 3, 7, Васил Левски 10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, 1, Горна Бара, Граматиковица, Драва 40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21, Елена Лефтерова 3, 1, 4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5, Здравец 14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16, Ивайло 12, 2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а, Каменика, Лъжница Поща, местност Дъбето Стопанска Постройка, Неуточнен Адрес на Центъра, Никола Вапцаров 37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, 59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10, 29, Никола Калъпчиев 41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А,,, 24, 5, 35 А, Никола Парапунов 4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15, Опълченска 7, 2, 3, 5, 20, 36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14, Ореляк 13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9, 8, Партизани 13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29, Патриарх Евтимий 5, 1, 2, Пирин 3, Прогрес 2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10, 7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, 6, 7, 6, Родопи 1, 3, 9, 5, Сергей Румянцев 21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, Стопански Двор Фуражомелка, Сграда, Стоян Войвода 15, 17, 15, 30, Христо Ботев 19, 20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14, Юрий Гагарин 9, 5, 3, 7, 1, 11, 3

На 11.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Тинтява 7

На 11.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Упи- ХVІІ-164, Кв. 11, ХVІ-246, Кв. 19, Хі-99, 131, Кв. 22, Старото Село, Входа на Селото В Ляво

На 11.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кремен, Общ. Банско

На 11.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ ІІІ Кв. 14, Традиционен Събор

На 11.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, Упи-ІV-270, Кв. 28, В Сградата на Кметството, Читалище

На 11.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Господинци: УПИ-ХІ, Кв. 1, Старото Село

На 11.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Драмски Път, местност Мочура, местност Сушица Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка, Панаирски Ливади 80, 126, Пенковото

На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Брезница: 29-ти Декември 7, 31002, Vі 9, VІІІ, Антон Иванов 11, 1, 3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17, Балийца 3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6, 5, 3, 26, 24, 33, 41, 47, 43, 30, 29, 26, 25, 28, 42, 35, 37 А, 24, 37, 10, Барата 7, 8, 18, 9, 7, 4, 3, 8, 6, 1, 8, Бели Брег 5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6, 1, Бело Море 3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5, Бърда 14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8, 14, Васил Левски 3, 2, 26, 27, Васил Петлешков 7, 7, 5, 4, 9, 10, 3, Воденицата 2, 5, 1, Генерал Ковачев 7, 1, 5, 2, 4, Гео Милев 3, 11, 1, 17, 15, 8, 12, 7, 6, 5, 6, 6, Георги С. Раковски 10, 12, 5, 3, 4, 6, Гоце Делчев 7, 10, 26, 1, 9, 3, 1, 13, 21, 6, 23, 15, 19, 11, 8, 17, Дунав 12, 4, 2, 9, 10, 13, 5, 8, Иван Вазов 1, 21, 7, 1, 20, 31, 12, 23, 10, 35, 5, 8, 33, 19, 21, 17, 27, 4, 9, Исмаил Кальор 7, 2, 9, 6, Каменица 8, 6, 6, Кв. 84, Керанека 20, 7, 11, 1, 12, 15, 6, 2, 4, 9, Киркалица, Крали Марко 7, 9, 4, 6, 3, 7, 2, 5, Кушията 7, 4, 8, 2, 7, 5, 1, Лозята 3, 7, 11, 21, 48, 4, 18, 2, 14, 12, 6, 3, 17, 5, 10, 3, Македония 8, 1, 6, 10, 4, Масърли 1, 3, 10, местност Чарка Вила, Неврокоп 8, 28, 2, 37, 50, 7, 46, 19, 48, 30, 5, 33, 12, 4, 25, 32, 28, 11, 14, 26, 16, 17, 34, 1, 2, 9, 24, 8, 10, 15, 29, 37, 18, 13, 35, 27, 39, 36, 6, 7, 12, 11, Неуточнен Адрес Поща, Стопански Двор, Отец Паисий 7, 2, 1, 14, 6, 4, 3, 10, 8, 5, 10, 4, 8, Охрид 10, 18, 7, 4, 9, 5, 2, Падарката 6, 14, 3, 14, 19, 15, 17, 14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2, Панайот Хитов 2, 4, 4, Папратница, Пейо К. Яворов 13, 2, 17, 11, 6, 21, 7, 31, 12, 19, 23, 5, 4, 24, 18, 1, 14, 16, 12, Пирин 2, 14, 8, 1, 8, 18, 22, 7, 13, 15, 5, 14, 2, 6, 16, 9, 3, Промишлена, Речище 17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1, 17, 2, 32, 1, 35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, Тп-2, 23, 33, 5, 15, 31, 13, Ридът 1, 13, 27, 25, 22, 21, 23, 9, 8, 19, 18, 7, 21, 16, 12, 17, 10, Свобода 10, 2, 7, 1, 6, 5, 3, 5, Синища 10, 9, 15, 13, 2, Тп-1, 11, 1, 7, 17, 11, Ситницата 3, 5, 1, Сливница 12, 1, 13, 8, 4, 6, 10, 5, 3, Софата 13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9, 23, 28, 19, 14, 31, 17, 33, 21, 25, 2, 7, 13, Спас Белухов-Пането 14, 12, 11, 2, 12, 10, 4, 1, 9, 5, 14, Стара Планина 6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28, Стефан Караджа 4, 5, 13, 1, 2, 3, Стопански Двор, Суда 9, 11, 6, 12, 31, 2, 15, 3, 10, 1, 36, 27, 19, 30, 15, 20, 33, 24, 23, 31, 13, 21, 25, 28, 40, 32, 14, 34, 35, Татарка 7, 1, 14, 2, 23, 1, 15, 9, 19, 13, 10, 7, 6, 43, 42, 5, 11, 3, 8, 4, 41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36, Теофик Хаджи 6, 4, 2, 7, 5, 6, Туфча 14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10, 28, 2, 6, 2, 24, 3, УПИ II-682, Кв. 49, Упи-ІV, Кв. 82, Упи-ХVііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух 10, 12, 21, 12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16, Ходжова Поляна 20, 13, 2, 16, Павилион-магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5, 24, 28, 6, 27, 20, 36, 40, 32, 30, 8, 15, 42, 29, Хр. Смирненски 15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10, 20, 16, 20, 18, 22, Христо Ботев 2, 1, 3, 15, 16, 16, 7, 9, 11, Цар Калоян 13, 3, 11, 5, 6, 2, Чала 21, 10, 18, 2, 6, 4, Чарга, Чарка 9, 6, 4, 14, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19, 10, 1, 1, 28, 24, 22, 30, Чифлика 4, 4, 5, 17, 2, 6, Юрий Гагарин 4, 1, 12, 8, 5, 9, 4, 3, 2, 10, 7, Яне Сандански 1, 5, 3, 5, 3, 4

На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Корница: Ал. Стамболийски 10, 12, 5, 9, 4, 3, 11, 6, 2, 8, Анещи Узунов 10, 2, 1, 12, 11, 19, 7, 21, 15, 4, 17, 11, Асен Лагадинов 5, 3, 1, 2, Бузлуджа 5, Вардар 5, 1, Васил Левски 11, 7, 3, 9, Владимир Поптомов 2, 3, 5, 1, 3, Гео Милев 1, 20, 12, 18, 16, 3, 14, 5, 2, 4, 9, 10, 11, Георги Бенковски 18, 21, 24, 27, 26, 23, 25, 36, 33, 18, 29, 31, 47, 44, 24, 30, 42, 46, 2, 29, 14, 27, 8, 17, 10, 44, 17а, Гоце Делчев 44, 40, 28, 23, 31, 46, 39, 54, 21, 35, 49, 48, 22, 26, 37, 6, 45, 33, 19, 44, 52, 24, 47, 3а, 30, 25, 3, 33, 1, 44, 15, 48, 50, 13, 54, 3а, 46, 6, 52, Димитър Талев 11, 1, 3, Добри Чинтулов 16, 3, 15, 22, 13, Драгоман 18, 6, 14, 5, 3, 2, 4, 22, 20, 20а, Дунав 2, 3, 4, Еделвайс 3, 16, 33, 16, 14а, 17, 6, 14, 1, 27, 20, 11, 24, 7, 21, 31, 12, 3, 28, 13, 2, 23, 18, 32, 22, 5, 9, 30, 10, Здравец 3, 15, 11, 14, 7, 4, 3, 9, 17, 5, 2, 12, 13, Ивайло 8, 15, 25, 18, 9, 16, 5, 14, 11, 24, 22, 10, Иван Вазов 17, 14, 30, 13а, 29, 9, 20, 19, 22, 24, 21, 12, 15, 25, 27, 13, 23, 4, 2, 12, 7, 6, 11, 25, 8, 17, 15, 26, 5, 14, 9, 3, Иван Козарев 5, 2, 7, 3, 1, 6, 11, 10, 12, 9, 19, 1, Иглика 5, 3, 1, Ильо Воивода 2, 1, Капитан Петко Войвода 4, 38, 1, Климент Охридски 13, 4, 5, 11, 6, 7, 9, 2, 8, 4, 9, 5, 14, 23, 21, 19, 15, 16, Кръста, местност Кръста Стопанска Постройка, Михаил Антонов 16, 5, 18, 10, 6, 7, 2, 14, 12, 15, 1, Неуточнен Адрес Поща, Кметство, Октомврийска 10, 19, 1, 14, 5, 4, 16, 27, 3, 12, 15, 8, 6, 8, Орляк 3, Отец Паисий 5, Парка - Упи-V, Кв. 30, Петър Берон 9, 10, 2, 7, 11, 8, 1, 6, 9, Пирин 4, 10а, 6, 14, 11, 1 Трикотажен Цех, 7, 16, 5, 17, 12, 3, 2, 41, 39, 58, 62, 25, 54, 48, 3, 38, 47, 56, 46, 60, 37, 13, 45, 32, 40, 26, 31, 22, 34, 5, 12, 19, 30, 20, 36, 23, 48, 38, 25, 21, Рила 11, 18, 1, 10, 4, 24, 32, 12, 20, 9, 14, 21, 19, 17, 11, Родопи 3, 8, 4, 9, 21, 6, 10, Стопански Двор Сграда, Офис, Работилница, Хаджи Димитър 5, 3, 14, 2, 9, 3, 7, 4, 1, 5, 6, 8, Христо Ботев 5, 7, 3, 9, 6, 2, Христо Смирненски 6, 9, 17, 4, 11, 7, 6, Цар Самуил 5, 3, 1, 4, Черно Море 2, 10, 9, 7, Шипка 12, 3, 2, 1

На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Драмски Път

На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99, 131, Кв. 22, Старото Село

На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брезница: Дунав 5, 8, Македония 8, 1, 6, Падарката 14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2, Софата 7, 13, Туфча 3, Хр. Смирненски 15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10, Чарка 28, 24, 22, 30, 4

На 12.06.2019 г. /11:00 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /11:00 - 16:30 ч./ - Брезница: Антон Иванов 3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17, Балийца 26, 24, Барата 8, Бело Море 3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5, Васил Левски 3, 2, Гео Милев 6, Кв. 84, Крали Марко 7, 9, Кушията 7, Лозята 3, Македония 4, Неврокоп 7, Неуточнен Адрес Стопански Двор, Отец Паисий 8, Охрид 10, 18, 7, 4, 9, 5, 2, Пейо К. Яворов 12, Пирин 8, 1, Речище 35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, Тп-2, 23, 33, 5, 15, Ридът 27, 25, 22, 21, 23, Синища 11, Спас Белухов-Пането 11, Стопански Двор, Татарка 41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36, Туфча 2, Ушите, Хан Аспарух 12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16, Христо Ботев 16, 16, 7, 9, 11

На 14.06.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ ІІІ Кв. 14, Традиционен Събор, Открит Рудник

На 14.06.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28, В Сградата на Кметството, Читалище, Мест. Бекирица

На 14.06.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гостун

На 14.06.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Места: І-92 Кв. 6

На 14.06.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене

На 14.06.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Филипово, Общ. Банско: 001319, VІІІ-138, Кв. 13, VІІІ-34 Кв. 13

На 14.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии

На 14.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади Вила, Почивна Станция-Хотел, Бунгало,, Вила, Хижа, Вила, Почивна База, Вила, Магазин и Механа, Вила, Горски Пункт, Бунгало, Павилион, Вила, Бунгало Пиерик, Склад, Стоп. Сграда, Лагер, Вила, Вила,,, Почивна Станция, Почивна Станция, Братя Миладинови 30, 13, Гоце Делчев 73, 1, 10, Гранична 11, 12, ТП39, 9, Димо Хаджидимов 37, Екзарх Антим 14, Илия Батаклиев 2, К. К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището Вила, местност Текето Газорегулаторен Пункт, Неофит Бозвели 17 А, Панаирски Ливади 24, Папаз Чаир, Помакови Лозя, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето Манастир, Ръждавица, Тодор Александров 24, Христо Матов 13, 29, 18, 17, 39, 27, 11, 41, 19, 37, 33, 7, 25, 43, 24, 22, 16, 26, 23, 20, Цар Калоян 17, 13

На 14.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите, на Площада

На 14.06.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Добротино: 4043, Сарп Дере

На 14.06.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Илия Батаклиев 2

Община Гърмен  

На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Рибново: Двадесет и Втора 4, 5а, 2, 10, 1, 8, 12, 14а, 14, 1а, 5, 7, 6, Двадесет и Пета 2, 4, 7, 6, 5, 8, 1, Двадесет и Първа 6, 1, 3, 10, 5, 2, 4, 14, 12, 14а, 8, Двадесет и Трета 2, 1, 4, 8, 6, 9, 7, 3, Двадесет и Четвърта 2, 3, 5, 1, Двадесета 5, Девета 1, Деветнадесета 2, 8, 5, 7, 3, 6, 1, 4, Десета 6, 12a, 2, 5, 12, 6а, 8, 4, 10, М. Бърдо 3, М. Плевнето 13, 3, 14, 21а, 27, 15, 9, 12, 22, 26, 8а, 6, 4, 1, 21, 28, 19, 2, 8, 17, 11, 5, 23, 20, 30, 18, 16, М. Селища 2, М. Снесеното 6, 8, 4, 5, 1, Неуточнен Адрес Центъра, Поща, Осемнадесета 9, 2, 5, 1, 3, 6, 4, 7, 11а, 13а, 11, 9а, 13, 10, 8, Осма 11, Пета 5, 6, 11, 23, 19, 16, 3, 20, 21, 4, 1, 8, 17, 9, 18, 2, 15, 7, 10, Петнадесета 5, Първа 35a, 27, 64, 48а, 39, 41, 54, 46, 47a, 43a, 58, 28, 45, 40, 50, 37, 33 А, 48, 52, 35, 37a, 31, 62, 29, 29а, 46б, 42, 39a, 33, 49, 43, 46а, 60, 31а, 44, 58a, 50а, Седемнадесета 9, Седма 1, 7, 8, 32, 12, 26, 6, 17, 9, 36, 22, 16, 11, 21, 34, 3, 25, 19, 4, 38, 30, 28, 5, 29, 2, 13, Трета 4, 17, 9, 2, 6, Четвърта 12, Шеста 6, 15, 10, 9, 11, 4, 2, 5, 13, 1, 3, 8, 4, 9, 10, 6, 6б, 3, 2, 6а

На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Марчево: Голек, Ст 19 ТП Марчево 2

На 12.06.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен: Девета 7, 2, 8, 5, 12, 4, 9, 6, Единадесета 3, 6, 12, 7, 9, 4, 14, 10, 5, 2, 8, Иван Вазов 83, 75, Неуточнен Адрес, Осма 17, 2, 7, 11, 5, 19, 16, 15, 21, 4, 3, 13, 1, 8, 27, 9, 6, 23, Седма 2, 8, 2, Ст 26 Кл Б ТП Огняново 4, Тридесет и Втора 2, 4, Тридесет и Първа 2, 6, 3, 4, 10, 11, 8, 1, 5, Тридесет и Трета 1, 2, 4, Тридесет и Четвърта 5, 3, Шеста 29, 38, 2, 16, 33, 25, 3, 18, 7, 23, 46, 35, 14, 13, 32, 6, 31, 27, 4, 1, 19, 8, 12, 40, 17, 11, 9, 5, 10, 21, 34

На 13.06.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Скребатно

Община Кресна  

На 13.06.2019 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Влахи: Драколово

На 13.06.2019 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кресна: Александър Македонски 1, местност Кресненско Ханче Ханче, Мотел Ресторант Мерина , Ресторант, Офис, Ресторант, местност Солунско Дере Овчарник, Въглища, Гатер, Ново Село 1

На 13.06.2019 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Крупник: извън регулацията, Кресненско Ханче, местност Кресненско Ханче

На 13.06.2019 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Сандански

На 13.06.2019 г. /11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кресна: Главен Път Е-79, Македония 96, 1 Пътен Тунел на Главен Път Е79

На 13.06.2019 г. /11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Крупник: Главен Път Е-79 Бензиностанция

На 13.06.2019 г. /11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ощава: 54537. 600. 31. 1, Германци, местност Русенци, местност Станковица, Къща, Тп2

На 13.06.2019 г. /11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Сандански: Цар Самуил 1

На 13.06.2019 г. /11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Сенокос, Общ. Симитли: Вила

На 13.06.2019 г. /11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Стара Кресна: местност Кулата, УПИ I-17, Кв. 16, УПИ III Кв 11, СКЗ Стара Кресна

Община Петрич  

На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, Атанас Лютвиев 6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, Битоля 22, Бъкстон 6, 1, България 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Връх Китка 9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3, Генерал Тодоров 2, 2, 4, 1, 2 Павилион, Георги Урумов 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, Дунав 44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13, Екзарх Йосиф 2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Кожух 4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25, Места 14, 11, 8, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6, Никола Вапцаров 8, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13, Петър Берон 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1, Петър Берон 14, 15, 14, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, 10, Поп Богомил 5, Сандо Китанов 15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 5, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Чернопеев 28, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Беласица: Акация 2, 1, 8, 6, Беласица 38, 50, Поща, 33, 54, 36, 46, 27, 44, 26, 42, 25, 34, 48, 23, 31, Братя Миладинови 8, 2, 6, Георги Бенковски 1, 2, Гоце Делчев 6, 4, 7, 8, 3, 16, 14, 2, 18, 1, 12, 11, Григор Пърличев 8, 10, 12, 6, 1, До Мтп Беласица, Кокиче 7, 9, 10, 12, 8, 3, Осми Март 3, Паисий Хилендарски 7, 4, 6, 2, 1, 3, 5, 11, 9, Раславица 3, 4, Стълб От Вмрнн на ТП Беласица - 3, Стълб При Обекта

На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото

На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич

На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов 22, 22, Беласица 33, 46, 10, 41, 9, 37, 25, 40, 44, 28, 38, 23, 15, 23, 24, 11, 14, 36, 30, 34, 17, 16, 18, 38, 42, 26, 22, 12, 32, 29, 8, 13, 35, 7, 20, 31, 21, 19, 27, 39, Вардар 5, 19, 17, 29, 22, 3, 12, 1, 25, 18, 20, 21, 8, 27, 10, 4, 2, 2, 23, 6, 14, 11, 9, 15, 13, 16, Георги Измерлиев 48, 28, 38, 36, 50, 44, 17, 46, 34, 27, 58, 54, 32, 11, 56, 40, 31, 30, 62, 3, 5, 26, 68, 19, 42, 13, 52, 60, Гоце Делчев 63, 41, 29, 33, 43, 42, 27, 61, 9, 18, 30, 54, 35, 32, 44, 31, 46, 40, 34, 57, 36, 45, 65, 25, 37, 48, 46, 41, 56, 58, 52, 39, 38, 47, Мануш Войвода 12, Маркови Кладенци 36, местност Бунаро Стопанска Постройка, Младост 5, 36, 24, Отец Паисий 29, 24, 27, 25, 20, 31, 33, 21, 23, 22, 26, Пирин 15, 13, 19, 7, 25, 10, 17, 23, 21, 5, 11, 1, 6, 2, 21, 4, 22, 12, 9, 3, Русия 13, Салиица, Самуилова Крепост 6, 44, 21, 28, 23, 40, 58, 36, 30, 54, 26, 25, 46, 27, 29, 38, 34, 52, 32, Хоризонт 13, 27, 29, 23, 21, 15, 25, 19, 17, 31, Цар Самуил 37, 30, 45, 28, 3, 14, 9, 11, 13, 22, 16, 2, 6, 43, 29, 27, 33, 26, 51, 20, 10, 18, 12, 15, 17, 21, 49, 1, 8, 7, 23, 25, 34, 32, 47, 35, 4, 31, 41, 24, 39, 19, Яне Сандански 49, 46

На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 010024, Атанас Лютвиев 39, 18, 28, 20, 26, 37, 41, 33, 30, 1, 16, 22, 27, 8, 10, 23, 14, 29, 32, 35, 45, 17, 43, 31, 25, 12, 19, България 29, 39, 25, 37, 35, 33, 28, 27, 26, 24, 23, 31, Васил Левски 2, 4, Екзарх Йосиф 22, 20, 33, Македония 1, Михаил Вардев 6, 2, 4, Полковник Дрангов 1, Сандо Китанов 9. Явор, 1, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 7, 2 Тото Пункт, 1, 5, 5, 9 Явор, 3

На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Струмешница: 19

На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, Атанас Лютвиев 6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, Битоля 22, Бъкстон 6, 1, България 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Връх Китка 9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3, Генерал Тодоров 2, 2, 4, 1, 2 Павилион, Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, Георги Урумов 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, Дунав 44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13, Екзарх Йосиф 2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Кожух 4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25, Места 14, 11, 8, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6, Никола Вапцаров 8, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13, Петър Берон 14, 15, 14, Петър Берон 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1, Полковник Дрангов 1, 10, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Поп Богомил 5, Сандо Китанов 15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23, Тодор Александров 5, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Чернопеев 28, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, Атанас Лютвиев 6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, Битоля 22, Бъкстон 6, 1, България 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Връх Китка 9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3, Генерал Тодоров 2, 2, 4, 1, 2 Павилион, Георги Урумов 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, Дунав 44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13, Екзарх Йосиф 2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Кожух 4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25, Места 14, 11, 8, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6, Никола Вапцаров 8, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13, Петър Берон 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1, Петър Берон 14, 15, 14, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 10, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Поп Богомил 5, Сандо Китанов 15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 5, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Чернопеев 28, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, Атанас Лютвиев 6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, Битоля 22, Бъкстон 6, 1, България 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Връх Китка 9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3, Генерал Тодоров 2, 2, 4, 1, 2 Павилион, Георги Урумов 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, Дунав 44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13, Екзарх Йосиф 2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Кожух 4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25, Места 14, 11, 8, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6, Никола Вапцаров 8, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13, Петър Берон 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1, Петър Берон 14, 15, 14, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, 10, Поп Богомил 5, Сандо Китанов 15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 5, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Чернопеев 28, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, Атанас Лютвиев 6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, Битоля 22, Бъкстон 6, 1, България 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Връх Китка 9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3, Генерал Тодоров 2, 2, 4, 1, 2 Павилион, Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, Георги Урумов 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, Дунав 44, 48, 50, 19, 15, 46, 40, 17, 42, 13, Екзарх Йосиф 2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Кожух 4, 16, 8, 21, 14, 12, 22, 22, 23, 6, 20, 5, 18, 27, 33, 18, 9, 22, 7, 31, 12, 10, 5, 17, 10а, 3, 13, 29, 24, 1, 15, 19, 3а, 25, Места 14, 11, 8, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 12, 6, Никола Вапцаров 8, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 13, Петър Берон 14, 15, 14, Петър Берон 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 4, 1, Полковник Дрангов 1, 10, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Поп Богомил 5, Сандо Китанов 15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 14, 5, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23, Тодор Александров 5, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Чернопеев 28, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 3, 13, 1, 5, 9, 7

/Следва/

Източник: 3e-news.net