продължава с блестящото си представяне в Купата на Англия. Отборът

...

Убиецът на гиганти Нотингам изхвърли и носителя на Купата

продължава с блестящото си показване в Купата на Англия. Отборът на Стив Купър в профил миналогодишния притежател на трофея след победа с 4:1 на " Сити Граунд ". Това бе втора огромна победа за Форест, откакто предишния кръг отборът в профил.

, който е осми в Чемпиъншип, стартира ослепително и водеше с 3:0 в 32-ата минута. Филип Зинкернагел откри резултата в 23-ата минута. Секунди по-късно Бренън Джонсън усили задатъка на домакините, а Джо Уорал означи третото попадение. върна очакванията на " лисиците " с попадение малко преди почивката, само че Джед Спенс се разписа за 4:1 в 61-ата минута и отчая гостите.

След като завоюва първото дерби на източен Мидландс от 8 години, ще срещне малко по-лесен противник на осминафиналите, където е хазаин на.