Приключи първото Ел Класико за сезон 2018/19 и от 2010

...

Барселона унижи Реал Мадрид на Камо Ноу

Приключи първото " Ел Класико " за сезон 2018/19 и от 2010 година насам Реал Мадрид не беше отнасял подобен пердах на " Камп Ноу ". Шампионът на Испания Барселона безусловно прегази своя противник и го разруши с 5:1 , като в края на мача даже изпусна още по-категоричен резултат.
През първото полувреме в играта на Реал Мадрид нямаше никакъв живец, а Барселона рутинно вкара два гола посредством Коутиньо (11) и Суарес от дузпа в 29`. Интригата се заплете при започване на второто полувреме, когато Марсело в 50` вкара за 2:1, а по-късно " белия балет " направи 3 непростими пропуща.
3-ият гол, паднал в 72` умъртви очакванията на Реал Мадрид, откакто Суарес осъществя 2-ия си гол. До края на мача той оформи своя хеттрик за 4:1 в 82`, а 2 минути преди края резервата Видал фиксира крайното 5:1.
Пълният процес на срещата може да видите в Sportlive.bg.
ПРЕДИ МАЧА
Двубоят сред двата испански колоса е през днешния ден от 17:15 часа българско време и ще се изиграе в дома на " блаугранас " - " Камп Ноу ". Може да следите Барселона - Реал Мадрид НА ЖИВО в Sportlive.bg .

Интересен факт е, че каталунците нямат победа над противника си вкъщи от 2016 година - две победи за Реал Мадрид и две равенства. Барселона се показва надалеч по-добре на " Бернабеу ", а от 2010 насам каталунците имат едвам 4 победи над противника си вкъщи. Каталунците обаче са в ролята на любимец, защото " кралете " се намират в ужасяваща форма и нямат победа в Ла Лига в последните 4 мача.
Срещата ще бъде предавана и в българския ефир. Къде може да гледате Ел Класико вижте тук !
Източник: actualno.com