Приключи онлайн конкурсът за детска рисунка „Домашно ателие” в Мездра
Приключи онлайн състезанието за детска рисунка „ Домашно ателие “, проведен от Община Мездра през интервала 17 април - 31 май 2020 година
В последния, трети стадий на тематика „ 24 май - Ден на българската култура и просвета и на славянската писменост”, бяха получени 29 рисунки от 28 дребни художници от Мездра, с. Зверино, Благоевград, Добрич и с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен.
До приключване на крайния период за гласоподаване - 23:59 часа на 31 май2020 година, се получиха следните резултати:
I възрастова група - деца до 6 години
1 място - Деян Кътовски - 6 година, Мездра - 135 гласа (харесвания),
2 място - Ивана Левашка - 6 година, Мездра - 45 гласа.
II възрастова група - I-IV клас
1 място - Любов Петкова - II клас, ОУ „ Христо Ботев “ - Мездра - 339 гласа,
2 място - Виктор Георгиев, II “в” клас, ОУ “Христо Ботев” - Мездра - 277 гласа,
3 място - Цветислав Петров, 8 година, II „ в “ клас, ОУ “Христо Ботев” - Мездра, 261 гласа,
4 място - Петя Маешка, 9 година, III „ а “ клас, ОУ “Св. св. Кирил и Методий “ - Мездра, 182 гласа,
5 място - Калина Атанасова, 11 година, IV „ а “ клас, ОУ,, Св. св. Кирил и Методий “ - Мездра, 170 глaса,
6 място - Киара Иванова, II “а” клас, ОУ “Св. св. Кирил и Методий” – Мездра, 167 гласа,
7 място - Никълъс Томов, II „ в “ клас, ОУ ”Христо Ботев” - Мездра, 130 гласа,
8 място - Никоела Пешевa, 7 г., ОУ “Св. св. Кирил и Методий” - Мездра, 126 гласа,
9 място - Жана Стоянова, 9 година, II клас, СУ “Св. Климент Охридски” -Зверино, 120 гласа,
10 място - Ивайла Ангелова, II възрастова група, ОУ “Христо Ботев” - Мездра, 97 гласа,
11 място - Василена Симеонова, II възрастова група, Мездра - 91 гласа,
12 място - Александър Василев, II възрастова група, Мездра, 89 гласа,
13 място - Светослава Узунова, 11 година, V клас, СУ “Иван Вазов “ - Мездра, 88 гласа,
14 място - Деница Симеонова, II възрастова група, Мездра, 82 гласа,
15 място - Хрисимир Николов, I „ б” клас, ОУ “Св. св. Кирил и Методий” – Мездра, 73 гласа,
16 място - Валерия Стоянова, 11 година, IV клас, ОУ „ Христо Ботев “ - Мездра, 61 гласа,
17 място - Памела Петкова, IV „ б “ клас, ОУ “Св. св. Кирил и Методий” -Мездра, 59 гласа,
18 място - Борислава Панева, 7 година, I “д” клас, СУ “Св. Климент Охридски” - Добрич, 32 гласа.
III възрастова група - V-VII клас
1 място - Елис Айджанова, 13 година, VI клас, ОУ “Св. Климент Охридски” - с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен - 131 гласа,
2 място - Ирямсел Ибрахим, 13 година, VI клас, ОУ “Св. Климент Охридски” - с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен, 126 гласа,
3 място - Юрия Методиева, 13 година и Ренгинар Методиева, 13 година, VI клас, ОУ “Св. Климент Охридски” - с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен -120 гласа,
4 място - Селин Реджебова, 13 година, VI клас, ОУ “Св. Климент Охридски” - с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен - 103 гласа,
5 място - Ерика Атанасова, 12 година, с. Зверино, 78 гласа
Припомняме, че спечелили в останалите два стадия на състезанието станаха:
Първи стадий - „ Великденски празници “:
I възрастова група - деца до 6 години
1. Християна Михайловска, 6 година, Мездра - 151 гласа (харесвания).
II възрастова група - I-IV клас
1. Киара Иванова, II клас, ОУ „ Св. св. Кирил и Методий “ - Мездра - 205 гласа.
III възрастова група - от V до VII клас
1. Светослава Узунова, 11 година, V клас, СУ “Иван Вазов “ - Мездра - 380 гласа.
Втори стадий - „ Гергьовден - Ден на Мездра”
I възрастова група - деца до 6 години
1 място - Цветослав Николов - 6 година, ДГ „ Роза “ - Мездра - 107 гласа.
II възрастова група - I-IV клас
1 място - Киара Иванова - 8 година, II „ a “ клас, ОУ „ Св. св. Кирил и Методий “ - Мездра - 190 гласа.
III възрастова група - V-VII клас
1 място - Светослава Узунова - 11 година, V клас, СУ “Иван Вазов “ - Мездра - 230 гласа.
В трите стадия на състезанието взеха присъединяване 60 деца с общо 81 рисунки
Съгласно регламента на състезанието, деветте най-харесвани рисунки ще бъдат включени във виртуална галерия, отдадена на 1 юни - Международния ден на детето.
Победителите в трите възрастови категории в трите стадия на „ Домашно ателие “ ще получат предметни награди - принадлежности за изобразяване, обезпечени от Община Мездра. Призьорите ще бъдат известени в допълнение за мястото, датата и часа на награждаването.
В последния, трети стадий на тематика „ 24 май - Ден на българската култура и просвета и на славянската писменост”, бяха получени 29 рисунки от 28 дребни художници от Мездра, с. Зверино, Благоевград, Добрич и с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен.
До приключване на крайния период за гласоподаване - 23:59 часа на 31 май2020 година, се получиха следните резултати:
I възрастова група - деца до 6 години
1 място - Деян Кътовски - 6 година, Мездра - 135 гласа (харесвания),
2 място - Ивана Левашка - 6 година, Мездра - 45 гласа.
II възрастова група - I-IV клас
1 място - Любов Петкова - II клас, ОУ „ Христо Ботев “ - Мездра - 339 гласа,
2 място - Виктор Георгиев, II “в” клас, ОУ “Христо Ботев” - Мездра - 277 гласа,
3 място - Цветислав Петров, 8 година, II „ в “ клас, ОУ “Христо Ботев” - Мездра, 261 гласа,
4 място - Петя Маешка, 9 година, III „ а “ клас, ОУ “Св. св. Кирил и Методий “ - Мездра, 182 гласа,
5 място - Калина Атанасова, 11 година, IV „ а “ клас, ОУ,, Св. св. Кирил и Методий “ - Мездра, 170 глaса,
6 място - Киара Иванова, II “а” клас, ОУ “Св. св. Кирил и Методий” – Мездра, 167 гласа,
7 място - Никълъс Томов, II „ в “ клас, ОУ ”Христо Ботев” - Мездра, 130 гласа,
8 място - Никоела Пешевa, 7 г., ОУ “Св. св. Кирил и Методий” - Мездра, 126 гласа,
9 място - Жана Стоянова, 9 година, II клас, СУ “Св. Климент Охридски” -Зверино, 120 гласа,
10 място - Ивайла Ангелова, II възрастова група, ОУ “Христо Ботев” - Мездра, 97 гласа,
11 място - Василена Симеонова, II възрастова група, Мездра - 91 гласа,
12 място - Александър Василев, II възрастова група, Мездра, 89 гласа,
13 място - Светослава Узунова, 11 година, V клас, СУ “Иван Вазов “ - Мездра, 88 гласа,
14 място - Деница Симеонова, II възрастова група, Мездра, 82 гласа,
15 място - Хрисимир Николов, I „ б” клас, ОУ “Св. св. Кирил и Методий” – Мездра, 73 гласа,
16 място - Валерия Стоянова, 11 година, IV клас, ОУ „ Христо Ботев “ - Мездра, 61 гласа,
17 място - Памела Петкова, IV „ б “ клас, ОУ “Св. св. Кирил и Методий” -Мездра, 59 гласа,
18 място - Борислава Панева, 7 година, I “д” клас, СУ “Св. Климент Охридски” - Добрич, 32 гласа.
III възрастова група - V-VII клас
1 място - Елис Айджанова, 13 година, VI клас, ОУ “Св. Климент Охридски” - с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен - 131 гласа,
2 място - Ирямсел Ибрахим, 13 година, VI клас, ОУ “Св. Климент Охридски” - с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен, 126 гласа,
3 място - Юрия Методиева, 13 година и Ренгинар Методиева, 13 година, VI клас, ОУ “Св. Климент Охридски” - с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен -120 гласа,
4 място - Селин Реджебова, 13 година, VI клас, ОУ “Св. Климент Охридски” - с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен - 103 гласа,
5 място - Ерика Атанасова, 12 година, с. Зверино, 78 гласа
Припомняме, че спечелили в останалите два стадия на състезанието станаха:
Първи стадий - „ Великденски празници “:
I възрастова група - деца до 6 години
1. Християна Михайловска, 6 година, Мездра - 151 гласа (харесвания).
II възрастова група - I-IV клас
1. Киара Иванова, II клас, ОУ „ Св. св. Кирил и Методий “ - Мездра - 205 гласа.
III възрастова група - от V до VII клас
1. Светослава Узунова, 11 година, V клас, СУ “Иван Вазов “ - Мездра - 380 гласа.
Втори стадий - „ Гергьовден - Ден на Мездра”
I възрастова група - деца до 6 години
1 място - Цветослав Николов - 6 година, ДГ „ Роза “ - Мездра - 107 гласа.
II възрастова група - I-IV клас
1 място - Киара Иванова - 8 година, II „ a “ клас, ОУ „ Св. св. Кирил и Методий “ - Мездра - 190 гласа.
III възрастова група - V-VII клас
1 място - Светослава Узунова - 11 година, V клас, СУ “Иван Вазов “ - Мездра - 230 гласа.
В трите стадия на състезанието взеха присъединяване 60 деца с общо 81 рисунки
Съгласно регламента на състезанието, деветте най-харесвани рисунки ще бъдат включени във виртуална галерия, отдадена на 1 юни - Международния ден на детето.
Победителите в трите възрастови категории в трите стадия на „ Домашно ателие “ ще получат предметни награди - принадлежности за изобразяване, обезпечени от Община Мездра. Призьорите ще бъдат известени в допълнение за мястото, датата и часа на награждаването.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ