При голям интерес премина дългоочакваната тенис проява, а именно държавното

...

Завърши държавното по тенис за журналисти

При огромен интерес мина дълго чаканата тенис демонстрация, а точно държавното състезание във водещия състезателен комплекс " ДЕМА ". Преставители на повече от 15 медии се бориха за призовите места даващи право за присъединяване в международния шампионат на  публицистите.
Радостен и обстоятелството че имаше на нови млади сътрудници които се включиха сполучливо в борбата за премиите. Победители в обособените възрастови групи станаха дамите Йоана Андреева от списание HiComm наложила се на финала Десислава Кулелиева от вестник 24 часа.  Кулелиева дружно с Биляна Караманолева бяха най-добри  при двойките.
При мъжете в групата до 45 години Николай Драгиев от " Евроспорт " се наложи над изнената на шампионата Светлин Йочев от ТВ Плюс. В групата до 60 Крум Савов от livesport се наложи над Асен Григоров от " Тенис кафе " А при най-възрастните Тодор Попов победи на финала Борислав Костурков с 6:2. Двойките при мъжете завоюваха Драгиев и Георги Харизанов, началник на ТВ. Европа. Призьорите бяха наградени от ръководителя на тенис клуб " Журналист " Георги Дончев с награди обезпечени от Sport Depot.
Източник: standartnews.com