Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов не догледал края

...

Боби Михайлов не дочакал края на злополучната квалификация с Англия

Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов не догледал края на мача против Англия.

Шефът на родната централа си тръгнал от стадион " Васил Левски " към 70-ата минута, когато резултатът стана 5:0. В последните секунди британците стигнаха и до шести гол, с което оформиха най-тежката загуба на България като хазаин в формален мач.
 Английската футболна асоциация: Гнусни викания в София, само че УЕФА вижда всичко!

" Искаме незабавно следствие "

" Трикольорите " са на дъното в група " А " от евроквалификациите. Нашият отбор е без победа и единствено с 3 точки от 7 изиграни мача. Последната среща на състава на Красимир Балъков е в София против Чехия.

Тежкото за БФС обаче занапред следва. Очакванията са, че УЕФА ще накаже грубо България поради расистките викания от трибуните, които насмалко не прекратиха срещата сред двата отбора.
 Европейските медии унищожиха България, жигосаха ни като най-големите расисти на континента

" Примитивни българи, към този момент сме 21-ви век! " и " Расистите бяха унижени ", гласят част от най-острите заглавия по наш адрес