12 златни 5 сребърни и 2 бронзови медала завоюва Таекуондо клуб Нерон от международен турнир в Сърбия
През миналите почивни дни се организира интернационалния шампионат Asteriks Cup в гр. Ниш, Сърбия.
Осмото издание на надпреварата притегли предстоящ интерес и в тежки борби за медали се включиха над 100 тима от 17 страни - наброяващи общо над 1500 участника.
Клуб по Таекуондо Нерон отпътува за Ниш с тим от 23 състезатели във възрастови групи Деца и Кадети.
Конкуренцията беше мощна, само че децата на Нерон бяха смели и подготвени да покажат най-хубавото от себе си.
В нелеки срещи през двата дни завоюваха общо:
12 златни 5 сребърни и 2 бронзови медала
Златни медали завоюваха:
Калина Димитрова
Гергана Миткова
Катрин Гьошкова
Никол Петрова
Преслав Стоянов
Адриан Кирчев
Александър Серафимов
Кристиян Иванов
Иван Хаджитонев
Кристиан Иванов
Ивайло Петров
Платон Лорер
Сребърни медали завоюваха:
Борис Гьошков
Йоан Койнарски
Савелий Лорер
Борислава Петкова
Клара Пекова
Бронзови медали завоюваха:
Тодор Башев
Йоан Герчев
„ Поздравления на всички медалисти и сме горди, че тези, които не съумяха да се класират се бориха до край.
В крайното класиране нашият тим бе отличен в няколко дисциплини:
3 - то място в общото класиране за всички възрастови групи клас А
3 - то място при Кадети клас А
2 - ро място в общото класиране за всички възрастови групи клас Б
Благодарим на всички, които ни подкрепяха в залата и от България!
Заедно сме по-силни! Заедно сме НЕРОН! “, обявиха от клуба.
Осмото издание на надпреварата притегли предстоящ интерес и в тежки борби за медали се включиха над 100 тима от 17 страни - наброяващи общо над 1500 участника.
Клуб по Таекуондо Нерон отпътува за Ниш с тим от 23 състезатели във възрастови групи Деца и Кадети.
Конкуренцията беше мощна, само че децата на Нерон бяха смели и подготвени да покажат най-хубавото от себе си.
В нелеки срещи през двата дни завоюваха общо:
12 златни 5 сребърни и 2 бронзови медала
Златни медали завоюваха:
Калина Димитрова
Гергана Миткова
Катрин Гьошкова
Никол Петрова
Преслав Стоянов
Адриан Кирчев
Александър Серафимов
Кристиян Иванов
Иван Хаджитонев
Кристиан Иванов
Ивайло Петров
Платон Лорер
Сребърни медали завоюваха:
Борис Гьошков
Йоан Койнарски
Савелий Лорер
Борислава Петкова
Клара Пекова
Бронзови медали завоюваха:
Тодор Башев
Йоан Герчев
„ Поздравления на всички медалисти и сме горди, че тези, които не съумяха да се класират се бориха до край.
В крайното класиране нашият тим бе отличен в няколко дисциплини:
3 - то място в общото класиране за всички възрастови групи клас А
3 - то място при Кадети клас А
2 - ро място в общото класиране за всички възрастови групи клас Б
Благодарим на всички, които ни подкрепяха в залата и от България!
Заедно сме по-силни! Заедно сме НЕРОН! “, обявиха от клуба.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ