Представянето на Андерлехт от началото на сезона е повече от

...

Глътка въздух за Андерлехт

Представянето на Андерлехт от началото на сезона е повече от нерешително, само че след треньорската промяна тимът последователно стартира да налучква правилния темп. Снощи белгийският гранд завоюва с 2:1 гостуването си на Ваасланд-Беверен и реализира едвам трета победа от старта на акцията.

Исаак Телин даде задатък на домакините с удар от въздуха още в 7-ата минута, само че в края на мача Андерлехт реализира цялостен поврат. В неговата основа беше Николае Станчиу. Румънският национал изравни в 75-ата минута с компактен удар с левия крайник, а в 81-ата асиситира на Урош Спахич за победното попадение.

Начело в Белгия е Брюж с 18 точки, пред Шарлероа с 16. Андерлехт е 7-и с 12 точки.

ВААСЛАНД-БЕВЕРЕН - АНДЕРЛЕХТ 1:2
1:0 И. Телин (7)
1:1 Н. Станчиу (75)
1:2 У. Спахич (81)

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА! Про Лига 8 кръг, събота 23 септември  Ваасланд-Беверен 1:2краен резулат  Андерлехт