Представителят от Лига 2 Нортхямптън си спечели преиграване срещу участващият

Представителят от Лига 2 Нортхямптън си спечели преиграване срещу участващият ...

Рууни и компания ще преиграват срещу тим от Лига 2.

Представителят от Лига 2 Нортхямптън си спечели преиграване срещу участващият в Чемпиъншип Дарби Каунти, след като двубоят между тях от четвъртия кръг на ФА Къп завърши 0:0 на стадион „ПТС Академи“.

Нападателят на домакините Вадайн Оливър бе най-близо до гола през първото полувреме. Нападателят на Нортхямптън изстреля снаряд, който разтресе напречната греда зад Рус.

Дарби владееше контрола на топката почти през целия мач, но не успя да застраши по-сериозно стражът на домакините Дейвид Корнел. Този мач ще се запомни с един единствен точен удар по посока и на двете врати. Гостите в чийто редици с капитанската лента бе Уейн Рууни не нацелиха очертанията на вратата на Нортхемптън, нито веднъж.

Къртис Дейвис имаше отличен шанс да реализира в полза на гостите, но не намери целта и пропусна отлична възможност.

Така след нулевото равенство двата тима стигнаха до преиграване в дома на Дарби Каунти – стадион „Прайд Парк“.