Представителният отбор на „Първа Атомна”/Козлодуй/ завърши 1:1 с „Трявна”, като

...

„Първа Атомна“ изпусна победата като гост в Трявна

Представителният тим на „ Първа Атомна”/Козлодуй/ приключи 1:1 с „ Трявна”, като посетител в мач от X кръг на Северозападната трета лига.
През първото полувреме гостите от Козлодуй поведоха в резултата посредством Александър Славейков, а Валериев пропусна чисто състояние. Въпреки натиска на гостите полувремето приключи 0:1.
През втората част на мача, домакините изравниха за 1:1. Въпреки кадровите проблеми, тимът на „ Първа Атомна “ държеше самодейността през целия мач и единствено малшанс попречи да си тръгнат към Козлодуй с трите точки. Опасен удар на Валериев беше отразен от вратаря. По-късно капитанът Николай Ганчев изведе Славейков самичък против вратата, само че той пропусна да изведе тима напред в резултата.
От състава на „ Първа Атомна “ отсъстваха титулярният вратар Ивайло Върганов и Маринов. Много мощно показване направи вратаря на юношите Александър Хърлечанов, който се оправи чудесно и отрази 2-3 рискови обстановки.
В идващия кръг тимът семейства на „ Академик”(Свищов).
За „ Първа Атомна” играха: Александър Хърлечанов, Веселин Кърлиев, Михаил Михайлов, Десислав Атанасов, Александър Герасимов, Людмил Николов, Николай Ганчев, Пламен Трифонов, Пламен Валериев, Боби Симеонов, Александър Славейков.
Източник: bulnews.bg