Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) записа тежко поражение при гостуването

...

Локо Пд с тежка загуба

Представителният тим на Локомотив (Пловдив) записа тежко проваляне при гостуването си на ЦСКА 1948.

“Червените ” завоюваха с 4:0 в Бистрица, a “черно-белите ” играха съвсем цялостен мач с човек по-малко.

Локомотив остана с 10 души на терена още в 7-ата минута. Преслав Боруков бе изпъден с пряк червен картон за нарушаване против Лазар Марин. До края на полувремето ЦСКА 1948 владееше самодейността, а Локомотив най-вече се бранеше.

Домакините откриха в 47-ата минута с попадение на Александър Колев. В 57-ата “червените ” удвоиха. Чочев центрира към Тошев, който с глава вкара за 2:0. В 62-ата минута Галин Иванов с отдалечен изстрел направи 3:0. Отново той бе прецизен за крайното 4:0 в 70-ата минута.

В петък (08.04) Локомотив приема ЦСКА-София в финален кръг от постоянния сезон в Първа лига. Двубоят е от 19:30ч. на “Лаута ”.
Източник: novinata.bg