Преди няколко дни руският гранд ЦСКА Москва претърпя едно от

...

ЦСКА Москва пусна кадри от Разград, които "не са за бременни жени и хора със слаби нерви"

Преди няколко дни съветският гранд ЦСКА Москва претърпя едно от най-тежките си провали в Европа. " Армейците " отстъпиха с 1:5 на " Лудогорец " в Разград в първи мач от груповата фаза на Лига Европа.
" Лудогорец " сгази ЦСКА Москва на старта в Лига Европа (ГАЛЕРИЯ) Българският първенец разгроми руснаците с 5:1
Въпреки минорното въодушевление в ЦСКА след провалянето и опустошителните рецензии в Русия , клубната телевизия на московския гранд разгласява 12-минутен клип от пътуването на отбора и представянето му в Разград.

Преди първия съдийски сигнал на " Лудогорец Арена " доминират радостни фрагменти с футболистите, които са очевидно в положително въодушевление. В деня на мача съветският национал Марио Фернандес чества рожден ден, а честитките и пожеланията за здраве и липса на травми валят отвред.

Гостите стартират добре срещата и повеждат с 1:0 в 11-ата минута. В началото на второто полувреме обаче дисплеят почернява и сътрудниците от медията изписват: " По-нататък записът е предопределен за лица над 18 години. Не се препоръчава за хора със слаби нерви и бременни дами. "

Именно през второто полувреме " орлите " вкараха всичките си пет гола за разгромната победа над руснаците.

Видеото на ЦСКА приключва с надпис - " дружно във върхове и спадове ".
Източник: btvnovinite.bg