Помощник треньорът на Локомотив (Пловдив) коментира загубата на отбора в

...

Тунчев: Не мисля, че кой знае с какво отборът на Ботев ни надигра

Помощник треньорът на Локомотив (Пловдив) разяснява загубата на тима в градското дерби против Ботев (Пловдви) в първия кръг от efbet Лига. " Смърфовете " отстъпиха с 0:2 след голове на Тодор Неделев и Атанас Илиев.

" Липса на централизация в две обстановки. Не мисля, че кой знае с какво тимът на Ботев ни надигра. Припряно действахме. В средата на първото полувреме взехме самодейността, само че не успяхме да отбележим. Не мисля, че някой си е повярвал след миналите мачове. Говорихме си, че вдигнахме летвата високо и би трябвало да сме по-концентрирани. Трябваха ни няколко минути да се посъвземем след първия гол, само че тимът на Ботев се бе прибрал добре по-късно. Тепърва стартира шампионата, ще си вземем поуките. Надявам се това да подейства като пестник и на самите футболисти и да стартираме да демонстрираме играта, която показвахме преди ", сподели Тунчев.
efbet Лига 1 кръг, неделя 9 август  Ботев (Пловдив) 2:0краен резулат  Локомотив (Пловдив)