Полша остава с безупречен актив в група G на европейските

...

Полша отново без конкуренция, новото и старото поколение рамо до рамо към поредния успех

Полша остава с безукорен актив в група " G " на европейските квалификации. Отборът записа четвъртата си поредна победа, като разгроми с 4:0 Израел. Поляците към момента не са позволили нито един гол в своята врата.

В 35-ата минута на мача Кжищоф Пьонтек със мощен удар от близко вкара за 1:0. В 56-ата минута Роберт Левандовски осъществя углавен удар за 2:0.
 Снимка 428365
Източник:

Класическото 3:0 направи Камил Грошицки след час игра, а Кондзиор оформи крайното 4:0 шест минути преди края.

Словения завоюва с безапелационното 5:0 при гостуването си на Латвия в друга среща от тази група.

Църнигой бе създател на първите два гола в 24-ата и 26-ата минута, а още два добави Йосип Иличич в 29-ата минута от дузпа и в 44-ата минута. Петият гол пък бе дело на Миха Заич.