Полша е първият отбор, който официално изпадна в по-долна урна

...

Полша първа изпадна

Полша е първият тим, който публично изпадна в по-долна урна от Лигата на нациите. „ Дружината “ падна с 0:1 вкъщи от Италия и ще остане трета в групата.

Гол във втората минута на добавеното време трогна света. Кристиан Бараги вкара първото си попадение за „ скуадра адзура “. И подвигна към небето ръцете си в памет на досегашния си капитан във „ Фиорентина “ Давиде Астори. „ Той вечно ще е част от мен – рече Бараги. – Неговите препоръки и до през днешния ден ми оказват помощ. “

Роберто Манчини завоюва първия си мач отпред на „ скуадрата “. Но беше повече от справедливо – през първото полувреме два пъти италианците удариха греди. „ Липсва ни концентрацията пред гола, трябваше да бием с повече “, сподели Манчини.

Головата суша на Роберт Левандовски продължи. Вече шести мач капитанът не се е разписвал за Полша.
Източник: trud.bg