Плевенският Спартак спечели с 4:0 гостуването си на в мач

...

Спартак близо до върха след 4:0 в Козлодуй

Плевенският Спартак завоюва с 4:0 гостуването си на в мач от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията на контролираше всичко на терена през целия дуел и даже пропусна да бие с повече. Още не беше минал и четвърт час от началото, когато Андриян Димитров оползотвори подаване на Александър Скорчев – 0:1. Съавторът пък се разписа десетина минути преди почивката след пас на капитана. В 61-ата минута плевенчани извършиха корнер, топката бе избита и с шут от воле Димитров я заби в мрежата за класическото 0:3. Секунди преди края влезлият като запаса Цветелин Иванов нахлу отляво и стреля неспасяемо по диагонала – 0:4. С попадение се разминаха още Иванов, Ангелов и Димитров. Домакините насочиха единствено два удара към плевенската врата. Победата изкачи Спартак на второ място в класирането.

Стартови сформира:

Първа атомна – 1. Ивайло Върганов, 3. Христиан Говедарски, 16. Десислав Атанасов, 15. Еманоил Каменов, 22. Михаил Милчев, 18., 4. Людмил Николов, 19. (капитан), 7. Благовест Иванов, 17. Йорданов, 14. Калин Красимиров.

Треньор –

Спартак – 86. Димитър Височков, 6. Борислав Иванов, 5. Иво Върбанов, 3. Лъчезар Ковачев, 21. Валентино Макавеев, 19. Александър Скорчев, 17. Айвън Ангелов, 10. Стивън Славков, 7. Ивайло Иванов (капитан), 31. Андриян Димитров, 16. Митко Русанов.

Треньор – Красимир Бислимов

Северозападна Трета лига 15 кръг, неделя 15 ноември  Първа атомна (Козлодуй) 0:4краен резулат  Спартак (Плевен)