Плевенският Спартак победи с 3:1 гостуващия му Партизан (Червен бряг)

...

Спартак се справи с Партизан

Плевенският Спартак победи с 3:1 гостуващия му Партизан (Червен бряг) в контролна футболна среща. Домакините бяха по-добри през първата част, когато вкараха два пъти.

Иво Върбанов откри резултата с глава след центриране. Ивайло Раденцов пък осъществя дузпа, отсъдена за нарушаване против Венцислав Миленов. Любомир Тодоров и Ивайло Иванов имаха отлични благоприятни условия да усилят разликата. Кирил Вълов пък сложи два пъти на тестване плевенския вратар.

С осъществяването на много смени в съставите играта се изравни след почивката. Спартаковци получиха втора дузпа, с отсъждането на която противникът не бе склонен, само че Ивайло Иванов стреля в навън. В 75-ата минута червенобрежкия вратар мазета рисков удар, само че при добавката на Радослав Батов бе беззащитен – 3:0. Накрая Христо Димов означи единствения гол за гостите.