Питърбро и Манчестър Сити играят при резултат 0:0 в мач

...

НА ЖИВО: Питърбро - Манчестър Сити 0:0, храбра защита на домакините

Питърбро и Манчестър Сити играят при резултат 0:0 в мач от 1/8-финалите на ФА Къп.

В началните минути Манчестър Сити стартира по-активно и на два пъти Олександър Зинченко опита изстрели, само че и двата пъти те бяха много неточни.

Първата действителна голова опция бе основана от домакините. Това се случи в 10-ата минута, когато Жеандо Фукс насочи мощен удар по земя, топката рикошира в бранител и единствено блестящата интервенция на Едерсон попречи да се стигне до гол.

В 30-а минута Джак Грийлиш навлезе в наказателното поле отляво и стреля мощно, само че неопределено. Жестокият напън на Сити продължи, а в 41-а минута Илкай Гюндоган беше открит от центрирането на Рияд Марез, само че изстрелът мина настрана от вратата на Бенда.

Питърбро - Манчестър Сити 0:0

Питърбро : Бенда, Найт, Едуардс, Кент, Фукс, Грант, Коулсън, Уорд, Поку, Шмоджич, Джоунс

Манчестър Сити : Едерсон, Кансело, Аке, Диаш, Зинченко, Фернандиньо, Гюндоган, Фоудън, Марез, Грийлиш, Жезус