Пирин Благоевград започна с убедителен успех зимната си подготовка за

...

Пирин започна контролите с разгром над Марек

Пирин Благоевград стартира с безапелационен триумф зимната си подготовка за втория дял от Втора лига. "Орлетата " надделяха с 5:1 лидера в Югозападната трета лига Марек Дурница. Дебют за благоевградчани направиха тримата нови - Андон Гущеров, Венцислав Бенгюзов и Димитър Шейтанов. Двубоят пропусна единствено Станислав Манолев, а Уорън Фийни заложи на два разнообразни състава през двете полувремена.

Резултатът на стадион „ Христо Ботев “ бе открит от Гурам Гощелиани в 4-тата минута. Това бе първи негов гол за Пирин. Веселин Любомиров изравни със страховит шут в 10-тата минута. След половин час игра бранителят Димитър Митов направи 2:1 за Пирин.

През второто полувреме Александър Дюлгеров,Преслав Йорданов и Стилиян Николов оформиха крайното 5:1. Двата отбора играха доста чисто и не сътвориха никакви проблеми на съдията Георги Иванов.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `