Пирин(Благоевград) елиминира Хебър(Пазарджик) от Държавното за ветерани след разгромен успех

...

При ветераните: Пирин удари лошо Хебър

Пирин(Благоевград) отстрани Хебър(Пазарджик) от Държавното за ветерани след победен триумф с 5:0.

Двата отбора се срещнаха на стадион „ Христо Ботев ” в Благоевград.

Мачът беше трети подред за домакините, който до тук отстраниха селекциите на Беласица и Кюстендил и първи за хебърци през този сезон.

Нашите останаха с човек по-малко още в 21-та минута след изпъждане на Красимир Папазов.

До почивката „ орлетата ” дръпнаха в резултата с 2:0, а след антракта стигнаха до нови 3 гола във вратата на пазарджиклии за крайното 5:0.

Така Пирин ще чака противник номер 4 в тазгодишната конкуренция при ветераните, до момента в който за Хебър дебютът се трансформира в бенефис.

За отбелязване е фактът, че реферът на мача разреши много твърда игра от страна на домакините, която в доста от случайте преминаваше в откровени грубости, до момента в който резултатът към момента не бе бухнал в интерес на Пирин.