Петъчната вечер в efbet Лига ни поднася и втория мач

...

НА ЖИВО: Локо Пд заби и трети гол в мрежата на Славия

Петъчната вечер в efbet Лига ни сервира и втория мач от втория кръг в родното състезание за акция 2019/2020, в който Локомотив Пловдив посреща Славия.

Резултатът на този стадий е 3:1 . Цветелин Чунчуков откри още в 3-ата минута. В 12-ата минута капитанът на Локо Пд Димитър Илиев изравни от дузпа. Отново Илиев в 21-ата минута реализира цялостния поврат за домакините. В 27-ата минута Анте Аралица усили преднината на "железничарите ".

Проследете срещата на стадион „ Локомотив” минута по минута в GONG.BG!

Двубоят започва в 21 часа и можете да го наблюдавате посредством директното предаване на DIEMA SPORT и онлайн PLAY DIEMA XTRA .

ЛОКОМОТИВ ПД – СЛАВИЯ 3:1

0:1 Цветелин Чунчуков 3'

1:1 Димитър Илиев 12'-д.

2:1 Димитър Илиев 21'

3:1 Анте Аралица 27'

Локо Пд (3-5-2): Мартин Луков – Милош Петрович, Стивън Езе, Йосип Томашевич – Бирсент Карагарен, Димитър Илиев /к/, Петър Витанов, Парвиз Умарбаев, Момчил Цветанов – Анте Аралица, Ален Ожболт;

Старши треньор: Бруно Акрапович

Славия (4-1-4-1): Антониос Стериакис – Христо Попадийн, Андреа Христов, Милен Гамаков, Димитър Велковски – Янис Карабельов /к/ - Георги Йомов, Владислав Узунов, Дарко Тасевски, Радослав Кирилов – Цветелин Чунчуков;