Пещера (Галата) надви Локомотив (Мездра) с 1:0 в среща от

...

Пещера излъга Локо

Пещера (Галата) надделя Локомотив (Мездра) с 1:0 в среща от 20-ия кръг на Северозападната Трета лига. Двубоят се игра в град Роман, поради наказване на „ железничарите “. Те сами са си отговорни за загубата. Капитанът Юлиян Младенов извърши фаул от 35 метра и топката се укроти в мрежата зад Васил Вълчев, половин час след началото. Преди това Иван Аспарухов пропусна да вкара за Локомотив. Пак той се измъкна самичък против вратаря, който го пресрещна отвън наказателното поле и спря топката с ръка, а съдията му подвигна жълт картон в 42-ата минута. В 53-ата Пламен Венелинов се измъкна самичък против Георги Милчев, само че последния мазета топката с крайник. Светослав Валериев пък стреля с глава на сантиметри около гредата в навън. В 82-ата минута влезлия като запаса Милко Милков удари Стоян Иванов и рефера го в профил с червен картон. В даденото 6-минутно продължение, влезлия като промяна Митко Милчев пропусна да изравни.
 Локо (Мездра): Положението ни предопределя задачата Локо (Мездра): Положението ни предопределя задачата
Стартови сформира:

Локомотив – 89. Васил Вълчев, 3. Стоян Иванов, 5. Стефан Стефанов, 11. Паоло Петков, 8. Гроздан Илиев, 19. Николай Ганчев (капитан), 22. Светослав Валериев, 93. Пламен Венелинов, 10. Михаил Иванов, 27. Антонио Йорданов, 99. Иван Аспарухов

Треньор – Диян Попов
 Пещера (Галата): Излизаме да победим Локомотив (Мездра) Пещера (Галата): Излизаме да победим Локомотив (Мездра)
Пещера – 99. Георги Милчев, 15. Младен Северинов, 17. Младен Сергеев, 11. Юлиян Младенов (капитан), 25. Иван Иванов, 6. Радослав Радославов, 77. Момчил Симеонов, 91. Младен Николаев, 10. Атанас Василев, 21. Валентин Трифонов, 9. Славей Желев.