Пеп Гуардиола се намеси, за да успокои Кайл Уокър, след

...

Кайл Уокър и Нийл Маупай се скараха на терена, когато Пеп Гуардиола се намеси

Пеп Гуардиола се намеси, с цел да успокои Кайл Уокър, откакто бранителят на Манчестър Сити се сби с Нийл Маупай по време на успеха с 3-1 в понеделник вечер на Gtech Community Stadium.

Шампионите от Висшата лига резервираха своята кандидатура за купата и понижиха изоставането от водача в лигата Ливърпул до две точки с помощта на брилянтен хеттрик на Фил Фодън, който анулира първия мач на Маупай в първото полувреме в западен Лондон.

Сити галопеше към успеха, откакто Фодън вкара първия си гол за вечерта при започване на полувремето, само че към момента имаше време за късна драма, с помощта на Уокър и Маупай.

33-годишният национал на Англия можеше да бъде забелязан да води оживена полемика със съдията Джаред Гилет в последните 10 минути на мача след взаимоотношение с Маупай. След това Гуардиола се намеси, с цел да приказва с Уокър, до момента в който Гарет беседва с объркания Маупай.

Гуардиола, който беше забелязан да приказва с Мопай, откакто французинът беше сменен малко пред...