Павликени победи с 1:0 на своя стадион „Ганчо Панов“ Дреновец

...

Новак в Трета лига потресен от съдийството в Павликени

Павликени победи с 1:0 на своя стадион „ Ганчо Панов “ Дреновец от едноименното видинско село. Двубоят е от осмия кръг на Северозападната Трета лига. Йордан Йорданов осъществя единственото попадение от дузпа в 58-ата минута.

Стана равносилен мач, като противниците си поделиха превес по едно полувреме. През първото по-добри бяха домакините, а след почивката гостите. Именно от Дреновец показаха искания към съдийството на Петър Кузев.

Според щаба на гостите рефера е отменил постоянен гол на Тодор Горанов в 50-ата минута. Осем минути по-късно съотборникът му Денил Селимински е поел топката с гърди и съдията отсъдил несъществуваща дузпата след която падна единственият гол в срещата. От Дреновец претендират, че през целия мач решенията на арбитъра са били все в интерес на Павликени.