Пауло Дибала, който цяло лято е спряган за трансфер, се

...

Дибала събра овациите с два гола за Ювентус

Пауло Дибала, който цяло лято е спряган за трансфер, се трансформира в главно настоящо лице по време на обичайна контрола сред първия и втория отбор на Ювентус във " Вилар Пероса ". Аржентинецът означи две попадения в дуела, който приключи с победа с 3:1 на " А " -отбора.

В 14-ата минута Дибала бе съборен в наказателното поле и самичък осъществя дузпата. В 38-ата Демирал си означи смешен автогол, с който резултатът бе подравнен. Минута преди края на първото полувреме Дибала още веднъж се разписа, откакто получи на границата на наказателното поле, влезе във вътрешността и прати топката в мрежата за 2:1. Хуан Куадрадо оформи крайния резултат.

Двубоят завърши в 51-вата минута, когато обичайно за тези срещи почитателите нахлуха на терена.

В мача не взеха присъединяване Кристиано Роналдо и новото попълнение Матайс Де Лихт, които са с леки мускулни контузии.

Това бе предпоследната контрола на Юве предни началото на новия сезон.
FT' another beautiful day at #VillarPerosa concludes after our fantastic friendly between Juventus A and Juventus B!

3-1#VillarPerosa pic.twitter.com/7mbPOpuaam