Първият във временното класиране Ливърпул гостува на Борнемут в пореден

...

НА ЖИВО: Борнемут - Ливърпул, съставите

Първият във краткотрайното класиране Ливърпул гостува на Борнемут в следващ мач от 16-ия кръг в Англия. Мърсисайдци записаха триумф през седмицата с 5:2 против градския противник Евертън, до момента в който Борнемут загуби с 0:1 от Кристъл Палас, въпреки че игра с човек повече повече от едно полувреме преди броени дни.

Срещата е с начален час 17,00 и ще можете да я наблюдавате онлайн по DIEMA SPORT 2, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA.

Юрген Клоп прави седем промени в мача, откакто Алисон се завръща на вратата след наказване. Роберто Фирмино и Мохамед Салах стартират от първата минута, само че Садио Мане и Трент Александър-Арнолд остават на пейката. Джорджинио Вайналдум и Адам Лалана пропущат срещата на юг заради контузии, а вместо тях стартират Джордан Хендерсън и Наби Кейта.