Първият мач от 3-ия кръг на Лига 1 на Франция

...

Бордо и Лион не намериха пътя към гола

Първият мач от 3-ия кръг на Лига 1 на Франция сред и приключи без победител. Двата отбора не впечатлиха с представянето си и срещата приключи 0:0.

Гостите повече могат да съжаляват, че не взеха трите точки. Особено през второто полувреме те бяха по-добрият тим, само че и шансът не бе на тяхна страна.

насочи рисков изстрел в 65-ата минута, а две по-късно каворен удар на Максуел Корнер от фаул бе избавен от вратаря.

Най-добрата опция за " Хлапетата " бе в 81-ата минута. Тогава " навърза " няколко бранители и стреля, само че в гредата. Халфът насочи още един рисков шут в добавеното време, само че около вратата.

Така срещата приключи без победител и двата отбора прибавиха по точка в актива си. Така Бордо излезе 2-и в класирането с 5 точки, а Лион е незабавно зад него на 3-ото място с 4 точки. Двата отбора обаче са с мач повече и надали ще останат на тези места след доиграването на кръга.

Лига 1 3 кръг, петък 11 септември  Бордо 0:0краен резулат  Лион