Първият мач на Оливър Гласнър начело на Кристъл Палас завърши

...

Перфектно начало за Оливър Гласнър, докато Кристъл Палас изпраща Бърнли

Първият мач на Оливър Гласнър отпред на Кристъл Палас приключи с голяма победа с 3-0 над Бърнли с 10 играчи на Селхърст Парк.

Домакините, застрашени от изпадане, започнаха ослепително и бяха отпред през по-голямата част от първото полувреме, само че остана без гол след почивката макар изгонването на Джош Браунхил в 38-ата минута.

Крис Ричардс наруши безизходицата с първия си гол във Висшата лига, удар с глава в 68-ата минута, преди Джордан Аю да удвои преимуществото на " орлите " четири минути по-късно, а точният удар на Жан-Филип Матета направи мача безвреден.

Бърнли имаше късна разтуха отпадна, още един удар върху разочароващия завършек на един следобяд, в който Палас се отдалечи с осем точки от зоната на изпадащите.

Гласнър, посрещнат с горещи аплодисменти, когато беше показан на публиката, имаше уточни неизменен състав от равенството 1-1 на Eagles с Everton и употребява същата скица 3-4-2-1.

Австриецът беше приказвал за своите голмайсторски упоритости за тим на Eagles ко...