Първите голове на Ричарлисон за Тотнъм изведоха лондончани до победа

...

Червен картон и Ричарлисон допринесоха за успешното начало на Тотнъм

Първите голове на Ричарлисон за Тотнъм изведоха лондончани до победа с 2:0 на Марсилия на старта на груповата фаза на Шампионската лига. Бразилецът означи два гола в границите на пет минута към края на мача. " Шпорите " играха с човек повече съвсем цяло второ полувреме, защото Шансел Мбемба бе изпъден в 47-ата минута.

Отборът на Антонио Конте мъчно създаваше положения и това продължи и след аления картон. В 76-ата минута Ричарлисон съумя да открие след удар с глава, засичайки центриране на Иван Перишич. Пет минути по-късно лятното попълнение на домакините удвои още веднъж след удар с глава.

Гледайте спорт на MAX с всички най-вълнуващи мачове от УЕФА Шампионска лига във вторник, онлайн, единствено в ефира на MAX Sport.

Снимки: Gettyimages