Първа загуба в контролите от лятната си подготовка записа футболният

...

Монтана победи Хебър с 4:2 в Банско

Първа загуба в контролите от лятната си подготовка записа футболният отбор на Хебър. В инспекция номер 4, играна в Банско пазарджиклии отстъпиха с 2:4 на готвещия се за баражите Монтана.

Хебър изигра доста мощни 60 минути, в които държеше напълно в ръцете си играта на терена. До този миг пазарджиклии водеха в резултата с 2:1 след попадения на Димитър Законов(фаул) и Тото Чаворски, осъществени преди почивката. Реалният резултат обаче трябваше да бъде най-малко 5:1 за пазарджиклии, в случай че не бяха пропуските на " зелените " пред гола.
 Монтана надделя Септември в контрола

Проверката се игра в Драгалевци

В последната третина от дуела състава на Хебър бе тотално " подмладен ", като на терена се появиха всички млади футболисти от групата за лагера в Банско - набори от 2006-та до 2001-ва година. От това се възползваха по-опитните играчи на Монтана, които вкараха 3 безответни гола за крайното 4:2.

По разнообразни аргументи за Хебър в игра не се появиха Александър Любенов, Андриан Краев, Октай Хамдиев, Слави Косов, Цветелин Тонев получи травма още в 15-та минута и бе сменен наложително, а включилият се към Хебър на лагера в Банско нападател Александър Димитров е обратно в подготовката и също не взе присъединяване в контролата.
 Николай Митов заведе 26 футболисти на Хебър в Банско

Отборът ще остане в планинския град до 10 юли

Стартов състав на Хебър: Петър Дебърлиев, Цветелин Тонев(15-Стойчо Папазов), Тодор Гочев, Ивайло Тодоров, Живко Хаджиев, Жак Пехлвианов, Георги Каракашев, Димитър Законов, Мартин Въличнов, Живко Петков, Тодор Чаворски

Хебър след 60-та минута : Диян Димов(ю), Иван Дишков(ю), Даниел Кадьов(ю), Богомил Божуркин(ю), Димитър Йовчев(ю), Стилиян Тисовски(ю), Стоян Сотиров(ю), Мартин Кадьов(ю), Милен Николов(ю), Васил Геров)
 Живко Петков вкара два гола при равенството на Хебър със Септември (Симитли)
Петков с два гола при равенството на Хебър със Септември (Симитли)