Първа загуба през този сезон в Северозападната Трета лига записа

...

Край на супер серията на Ботев

Първа загуба през този сезон в Северозападната Трета лига записа Ботев (Луковит). Нанесе я гостуващият му Локомотив (Мездра) в среща от 7-ия кръг на шампионата. Домакините сами са си отговорни за провалянето с 0:1. Те преобладаваха през всичките 90 минути. Създадоха 10 стопроцентови положения за гол, само че пропиляха всичките.

Милен Тонев, Александър Асенов, Едис Селимински, Христо Тодоров и Владислав Симеонов се отличиха по този индикатор. Мездренци съвсем не заплашиха отсрещната врата. Седем минути преди края обаче нанесоха своя удар – ветеранът Илия Илиев центрира и Румен Рангелов с глава насочи топката в мрежата на луковитския отбор. Северозападна Трета лига 7 кръг, неделя 23 септември  Ботев (Луковит) 0:1краен резулат  Локомотив (Мездра)