Първа победа в Група F на Шампионската лига постигна Борусия

...

Борусия победи Славия Прага с 2:0

Първа победа в Група F на Шампионската лига реализира Борусия (Дортмунд), откакто надви с 2:0 над Славия (Прага) на " Синобо ".

В воин за " жълто-черните " се трансформира бранителят Ашраф Хакими, отбелязал двата гола в срещата след контраатаки в 35-ата и 89-ата минута. Така " жълто-черните " имат към този момент четири точки, откакто в първия кръг направиха 0:0 с Барселона на " Сигнал Идуна Парк ". Славия остава с една точка, която завоюва в гостуването си на Интер преди две седмици.

Джейдън Санчо пропусна самичък против вратаря при започване на втората част, до момента в който Славия отвърна с пропуски на Лукаш Масопуст и Петер Севчик. Домакините натиснаха през втората част и се разминаха с равенството в мача, въпреки Хакими да пропусна добра опция за гостите.
Източник: fakti.bg