Първа победа през пролетния полусезон постигнаха футболистите на ОФК "Локомотив"

...

Локомотив /Мездра/ победи като гост Септември /Гложене/ с 3:1

Първа победа през пролетния полусезон реализираха футболистите на ОФК "Локомотив " (Мездра) в шампионата в "А " ОФГ Враца. В среща от 15-ия кръг на шампионата те се постановиха с 3:1 като посетители против новака в групата "Септември 98 " (Гложене). След този триумф на открито, който е десети от началото на сезона, мездренските "железничари " не престават да разделят второ-трето място във краткотрайното класиране и запазиха възможностите си влизане в Северозападната Трета лига.
Плеймейкърът Илия Илиев изведе локомотивци напред в резултата още в самото начало на мача с прецизен изстрел от непосредствена непосредственост за 0:1. В средата на първото полувреме новото попълнение в тима Кирил Кръстев повиши на 0:2 - негов първи гол в публична среща с екипа на мездренчани. В самия завършек на първата част Валдемар Стоянов направи преднината на гостите класическа, след съвършено изпълнен директен свободен удар.
Почетното попадение за домакине осъществя Цветелин Стефанов в заключителните минути на дуела.
Срещу "Септември " (Гложене) "Локомотив " (Мездра) стартира в следния титулярен състав: Апостол Апостолов, Емил Борисов, Ивайло Желязков, Явор Янков, Камен Каменов, Николай Генов, Любослав Петров, Илия Илиев, Кирил Кръстев, Валдемар Стоянов (кал.) и Марио Иванов. Впоследствие в игра влязоха Ивайло Димитров, Никола Мишев и юношите Константин Велинов и Цветомир Николов.
Източник: bulnews.bg