„Първа Атомна“/Козлодуй/ загуби първия си официален мач в Северозападната трета

...

„Първа Атомна“ /Козлодуй/ загуби първия си официален мач с 1:2

„ Първа Атомна “/Козлодуй/ загуби първия си формален мач в Северозападната трета лига при гостуването си на „ Локомотив 1927 “ (Дряново) с минималното 2:1. Първото полувреме двата тима си размениха по един гол и се отдръпнаха на почивката при еднакъв резултат, само че през второто полувреме домакините взеха най-малък превес.
Един от мачовете в първи кръг, този сред „ Етър ВТ II “ (Велико Търново) и „ Левски 2007 “ (Левски) беше отсрочен поради състезател на домакините с позитивна проба за COVID-19.
След първите мачове лидер в класирането е „ Спартак” (Плевен), следван от „ Вихър “ (Славяново), „ Академия Ботев “ (Враца), „ Севлиево “ (Севлиево). „ Първа атомна “ (Козлодуй) заема 12-то място, а на последното, 18-то място, е „ Бдин 1923 “ (Видин).
Два от тимовете в лигата пък се отхвърлиха от присъединяване в новия сезон. Това са 14-тия през предишния сезон „ Ювентус 95 “ (Малчика) и 10-тия „ Ком “ (Берковица).
Мачовете от Втори кръг на Северозападната трета лига ще се изиграят на 16 август от 18.00 часа, когато „ Първа Атомна “ посреща на собствен терен „ Вихър “ (Славяново).
Източник: bulnews.bg