„Първа Атомна“/Козлодуй/ допусна трета поредна загуба от началото на сезона,

...

„Първа атомна“ допусна загуба като гост на „Академик“ в Свищов

„ Първа Атомна “/Козлодуй/ позволи трета поредна загуба от началото на сезона, откакто претърпяха проваляне по време на гостуването си на „ Академик “ в Свищов в среща от XXV-тия кръг на Северозападната Трета лига.
В 25-тата минута, откакто състезател на домакините бе изведен самичък против стража на козлодуйчани, той съумя да го преодолее и да открие резултата. Пет минути по-късно след центриране централният нападател на „ Академик “ засече топката с глава и още веднъж я запрати тъкмо във вратата на гостите. В края на полувремето домакините се разминаха на косъм от третото попадение, само че коженото кълбо срещна страничната греда на вратата и излезе в навън. Малко преди края на първата част пристигна и първото състояние за гол за „ Първа атомна “, когато капитанът Николай Ганчев стреля рисково, само че стражът на свищовлии съумя да избие топката. Така, въпреки дуелът да бе равносилен, двата отбора влязоха в почивката при резултат 2:0 в интерес на домакините.
По време на втората част на играта след корнер и безредие в наказателното поле „ Академик “ съумя да означи и третото попадение, с което оформи и крайния резултат на мача.
Така „ Първа атомна “ се подрежда на 12-то място във краткотрайното класиране с актив от 29 точки. В идващия XXVI кръг на Северозападната Трета лига те ще одобряват тима на "Локомотив 1927 " (Дряново). Срещата ще се играе тази неделя от 18:00 часа. Ето и по какъв начин наподобява краткотрайното класиране:

Спартак (Плевен) 61:8 67