Партизан разгроми Локомотив (Мездра) с 5:1 в Червен бряг. Двубоят

...

Партизан разби Локомотив

Партизан разгроми Локомотив (Мездра) с 5:1 в Червен бряг. Двубоят бе от 13-ия финален есенен кръг на Северозападната Трета лига. Победата можеше и да е с двуцифрен резултат. Тон за голеадата даде Милен Тонев в 6-ата минута, когато бе прецизен с глава. Четвърт час по-късно обаче равенството стана факт с попадението на Мартин Рашов. В 39-ата минута Иво Иванов бе фаулиран и Калоян Тодоров осъществя дузпата за 2:1.

Иво Иванов, Тонев и играещият треньор Любомир Иванов пропиляха отлични благоприятни условия, а Румен Миков два пъти не съумя да надиграе вратаря Ивайло Сайков. Така почивката пристигна при 2:1. Десетина минути след нея Тонев осъществя още веднъж – 3:1. В 70-ата минута се разписа и Ангел Русев. Изключително красиво попадение заби капитанът на домакините Галин Великов малко преди края. Нови пропуски направиха Иво Иванов и Тонев.

Състави:

Партизан – 12. Веселин Ганчев, 16. Галин Великов /капитан/, 7. Калоян Тодоров, 4. Ивелин Аладжов, 3. Слави Паскалев, 13. Митко Милчев, 18. Иво Иванов, 11. Любомир Иванов, 10. Румен Миков, 66. Милен Тонев, 15. Ангел Русев. Играещ треньор – Любомир Иванов

Локомотив – 1. Ивайло Сайков /капитан/, 3. Момчил Манчев, 5. Калоян Караджинов, 4. Мартин Михайлов, 2. Станислав Шарлийски, 20. Стефан Георгиев, 19. Светослав Валериев Ангелов, 11. Мартин Рашов, 14. Симон Николов, 13. Християн Константинов, 10. Красимир Георгиев. Треньор – Иван Георгиев Северозападна Трета лига 13 кръг, четвъртък 31 октомври  Партизан (Червен бряг) 5:1краен резулат  Локомотив (Мездра)