Партизан победи едноименния тим на Дреновец с 3:0 в Червен

...

Партизан с категоричен успех

Партизан победи едноименния отбор на Дреновец с 3:0 в Червен бряг. Двубоят е от петия кръг на Северозападна Трета лига. Заслужен триумф на домакините. В 8-ата минута играещия треньор Любомир Иванов изведе Христо Димов, той стреля, вратаря мазета,
 В Партизан настройката е най-важна В Партизан настройката е най-важна
Дилян Димитров насочи втори удар, а състезател на гостите мазета топката от голлинията. От други две благоприятни условия не се възползваха Димитров и Георги Николов. Така се стигна до 31-ата минута, когато Димитров се пребори за топката и я подаде на Михаил Милчев, който пък я изпрати в мрежата – 1:0. Още по една заплаха имаше пред двете до края на първата част. Червенобрежкият отбор стартира вихрено след почивката и 120 секунди по-късно към този момент имаше два гола задатък.

Димитров получи топката от Калоян Тодоров след бързо изпълнен фаул и осъществя. После третото попадение висеше на косъм. Любомир Иванов се забави с удара. Юлиян Весков пък избави изстрел на Димов. Всичко дефинитивно завърши в 63-ата минута, когато футболист на Дреновец в устрема си да избие топката я насочи в ръката на съотборник. Нарушението остана неусетно за основния арбитър, само че страничния алармира. Калоян Тодоров вкара дузпата.