Партизан и Бешикташ не успяха да се победят в сблъсък

...

Без победител в сблъсъка между Партизан и Бешикташ

Партизан и Бешикташ не съумяха да се победят в конфликт между тях от плейофната фаза на шампионата Лига Европа.

Двата отбора приключиха наедно - 1:1 в Белград, като домакините поведоха след четвърт час игра, само че незабавно след центъра Бешикташ изравни.

Турците имаха и други положения, само че ги пропуснаха. Въпреки това, те сигурно са удовлетворени от гола на непознат терен.

В 14-ата минута стадионът стана на крайници след хубав гол с глава на Рикардо Гомеш. Бразилецът засече центриране от левия фланг и откри резултата, само че в ответната офанзива при идентична обстановка Куарешма откри изцяло непокрит Толгай Арслан и той се разписа за 1:1.

Бешикташ поема риск - взима Лорис Кариус чартърен от Ливърпул

Германският пазач не желае да бъде втори избор на " Анфийлд "

Сърбите започнаха интензивно второто полувреме, само че по-опитният отбор на Бешикташ не им разреши да основат чисти положения и бързо овладя средата на терена.

В 80-ата минута Гьокхан Гьонул можеше да донесе успеха на турския гранд, само че ударът му с глава мина над напречната греда.