Парма постигна втора победа над Удинезе за сезона, надделявайки с

...

Парма отново надви Удинезе

Парма реализира втора победа над Удинезе за сезона, надделявайки с 2:0 на “Енио Тардини” в мача сред двата тима от 21-ия кръг на Серия “А”.

Рикардо Галиоло откри резултата в 19-ата минута, когато се възползва от отскочила топка и се разписа с воле. Другият гол в мача означи бъдещото попълнение на Ювентус Деян Кулушевски, чийто удар в 34-ата минута мина под плонжа на вратаря Хуан Мусо. В 41-ата капитанът на “зебрите” Кевин Лазаня можеше да понижи изоставането им, само че напречната греда му попречи в тази ситуация. В 89-ата минута сътрудникът му в офанзива Стефано Окака Чука прати топката в противниковата мрежа, само че той се оказа в състояние на засада и по този начин мачът приключи 2:0.
Full Time al Tardini!#ParmaUdinese 2 - 0 pic.twitter.com/TOOfaykigG
— Parma Calcio 1913 (@1913parmacalcio) January 26, 2020 Парма продължава да бъде 7-и в класирането с 31 точки, до момента в който Удинезе е 15-и с 24 пункта. Серия А 21 кръг, неделя 26 януари  Парма 2:0краен резулат  Удинезе