Пари Сен Жермен победи Манчестър Юнайтед насред Олд Трафорд с

...

ПСЖ приземи Юнайтед, Рома ще трепери на реванша срещу Порто

Солскяер: Манчестър Юнайтед би трябвало да печели титли
Пари Сен Жермен победи Манчестър Юнайтед посред " Олд Трафорд " с 2:0 и направи значима крачка към 1/4-финалите на Шампионската лига. Така приказката за " алените дяволи " под управлението на мениджъра Оле Гунар Солскяер завърши и отборът в последна сметка позволи загуба.

Макар че играха без Неймар и Кавани, парижани изиграха отличен мач, като при започване на второто полувреме нанесоха и своя удар с голове на Преснел Кимпебе и Килиан Мбапе, а по-късно можеха да вкарат и повече.

Домакините стояха добре до почивката, въпреки че през целия не стигнаха до кой знае какъв брой положителни положения. Гостите чакаха своя миг и го използваха, с цел да нанесат първа загуба на противника след идването на Оле Гунар Солскяер през декември.

Реферът сподели 10 картона, само че като че ли подмина и други обстановки, които заслужаваха сходно наказване. Логично в края Пол Погба беше изпъден и това прави задачата на Юнайтед за реванша да наподобява съвсем невъзможна. Истината обаче е, че като цяло гостите надиграха съперника си и справедливо завоюваха.

В другия мач от Шампионската лига тази вечер Рома победи Порто с 2:1. Головете паднаха в границите на 10 минути малко след средата на второто полувреме.

" Римляните " могат да съжаляват, че не реализираха по-изразителна победа, откакто показахa доста по-добра игра през втората част. Чудесно показване записа младият гений на " вълците " Николо Заниоло, който означи и двете попадения за своя отбор.
Източник: offnews.bg