Пари Сен Жермен победи Каен с 3:0 в последна среща

...

Неймар и ПСЖ започнаха със стил

" Пари Сен Жермен " победи " Каен " с 3:0 в последна среща от първия кръг на Лига 1. Попаденията бяха дело на Неймар, Адриен Рабио и Тимоти Уеа.

Неймар откри резултата още в 10-ата минута. Той получи извеждащ пас от Кристофър Нкунку и с лекост преодоля вратаря на Каен. В 35-ата минута Адриен Рабио удвои преднината на парижани след асистенция на Анхел Ди Мария. В края на първата част Джанлуиджи Буфон отрази удар на Тиаго Силва, който бе покрай това да си вкара автогол.

През второто полувреме Каен изнесе играта в предни позиции, само че не сътвори действителни рискове пред Буфон. В 84-ата минута Тимоти Уеа прати топката в дясната греда на вратата на гостите. Само пет минути по-късно Уеа се разписа, възползвайки се от груба неточност на Брис Самба.
Източник: bnr.bg