Пари Сен Жермен игра за своята чест и феновете си,

...

ПСЖ се развихри и бързи приключи мечтите на Галатасарай

Пари Сен Жермен игра за своята чест и почитателите си, откакто не оказа помощ на Галатасарай, в битката на турците за финиширането им на третото място в група " А ". Селекцията на Томас Тухел бе повече от безпощадна против " чим-бом " и ги разруши с 5:0. По този метод първенецът на Турция завърши присъединяване си в европейските клубни шампионати изобщо, до момента в който ПСЖ към този момент чака да научи името на противника си в осминафиналната фаза на Шампионската лига.
 Олимпиакос победи Цървена звезда с 1:0 в Шампионската лига
Олимпиакос си обезпечи по трагичен метод продължаването в Лига Европа

Разочароването е за Цървена звезда

" Принцовете " си бяха подсигурили триумфа още до почивката, когато резултатът беше 2:0. Началото на всичко постави Мауро Икарди в 32-ата минута. Неймар пусна отличен извеждащ пас за Мбапе, който не се полакоми и пусна за непокрития си аржентински сътрудник, осъществил на празна врата.

Още в идната офанзива Пабло Сарабия затвърди положителната си моментна форма с гол, в който още веднъж съществена роля имаше Неймар.

И за бразилската звезда пристигна време да се разпише малко след почивката. Ней показва отлична връзка с Мбапе и след техничен пас на младия французин към него, той матира Муслера с хубав диагонален изстрел.

Напълно справедливо и Мбапе попадна измежду прегръдките на своите сътрудници, откакто се разписа в 63-ата.

Крайното 5:0 пък бе завършено от появилия се като запаса Единсон Кавани. Дори и спряган за продажба през зимата, уругваецът осъществя попадение, откакто в 84-ата минута беше прецизен от дузпа.
 Байерн (Мюнхен) победи Тотнъм с 3:1 в Шампионската лига
Байерн приключи груповата фаза с съвършен точков актив, баварците още веднъж вкараха много голове на Тотнъм

Германският исполин победи селекцията на Жозе Моуриньо с 3:1

ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН - ГАЛАТАСАРАЙ 5:0

1:0 Икарди (32 " ), 2:0 Сарабия (35 " ), 3:0 Неймар (46 " ), 4:0 Мбапер (63 " ), 5:0 Кавани (84 " )