"Пари Сен Жермен" и "Сент Етиен" сътвориха един от най-интересните

...

ПСЖ на точка от първото място

"Пари Сен Жермен " и "Сент Етиен " сътвориха един от най-интересните и трагични мачове за сезона във френската Лига 1. Шампионите завоюваха с 3:2 с гол в 95-aта минута на Мауро Икарди.

Маурисио Почетино направи осем промени спрямо дуела през седмицата против "Байерн " Мюнхен поради травми и санкции. Гостите от "Сент Етиен ", които се борят за оцеляването си в елита влязаха в мача със самочувствието от две следващи победи.

През първото полувреме Пабло Сарабия удари страничния дирек от директен свободен удар, а Килиан Мбапе не съумя да се разпише против младия вратар на гостите - Етиен Грийн. Нулевото тъждество принуди Почетино да вкарва и част от тежката артилерия в лицето на Верати, Ди Мария и Икарди.
Източник: skandal.bg