Отлично представяне на българските състезателки на Европейското първенство по спортна

...

Страхотен успех за българската стрелба

Отлично показване на българските състезателки на Европейското състезание по спортна пукотевица с пневматично оръжие във Вроцлав, Полша.

Мария Гроздева и Антоанета Бонева влязоха във финала в дисциплината 10 метра пневматичен револвер за дами с резултати от 578 и 577 т. и се класираха на влиятелните 5-то и 6-то място.

Младата на вяра в този спорт Мирослава Минчева остана девета с резултат 574 като единствено точка я раздели от финала.

Тя обаче има учредения да бъде удовлетворена, тъй като с класирането си завоюва трета за родната пукотевица олимпийска квота за Токио 2020.
 Антоанета Бонева на край на 10 м въздушен револвер, точка не доближи на рожденичката Мария Гроздева

Финалът е от 13:30 часа