Отборите на Вихрен и Септември (Симитли) завършиха наравно 1:1 в

...

Вихрен се издъни срещу Септември

Отборите на Вихрен и Септември (Симитли) приключиха наедно 1:1 в мач от 20-ия кръг на Югозападната трета лига на стадиона в Сандански. В 35-тата минута Борислав Хазуров откри резултата в интерес на гостите. В последната минута на полувремето домакините изравниха изравниха посредством Кирил Николов. Той е някогашен младежки национал и пристигна в Сандански през зимната пауза. Домакините играха от 54-тата минута с човек по-малко, след Евелин Георгиев получи втори жълт картон. Гостите от Симитли бяха водени в този мач от изпълнителния си шеф Методи Стойнев, защото наставникът Спас Стоименов бе осъден за един мач. В класирането Вихрен остава 3-ти с 41 точки, а Септември е на 4-та позиция с актив от 32 точки.