Отборите на Валенсия и Бетис завъртяха 0:0 в двубой от

...

Валенсия още няма победа, прилепите играха като гости на Местайя

Отборите на Валенсия и Бетис завъртяха 0:0 в дуел от четвъртия кръг на испанското състезание. Момчетата на Марселино отстъпиха владението на топката на своя противник и разочароваха почитателите си с още един мач без победа. “Бяло-черните” към момента не познават усета на триумфа и са в долната част на класирането с три ремита и една загуба. Баломпие на Кике Сетиен краткотрайно се изкачи на пета позиция. Срещата стартира с доста по-активна игра на гостите от “Бенито Вийямарин”. Севилският отбор доминираше и притискаше съществено “прилепите”. Първото полувреме ще се запомни с по едно състояние за двата тима. В 11-ата минута Кевин Гамейро приключи бързо нахлуване, само че Пау Лопес застана на точното място и се оправи. Минута по-късно Жорфи Кондогбия трябваше да напусне терена заради контузия. В 23-ата Такаши Инуи получи пас в дълбочина, предоля вратаря, само че не стреля задоволително мощно и Кристиано Пичини мазета пред голлинията. В 54-ата минута Даниел Парехо нацели греда с насрещен шут след чудесна работа на Родриго. И след почивката “вердибланкос” продължиха да се усещат като домакини и да играят доста по-често с топката. В 80-ата Серхио Леон изпусна след положително включване в офанзива на Жуниор Фирпо. СТАТИСТИКА ОТ МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ Примера дивисион 4 кръг, събота 15 септември  Валенсия 0:0краен резулат  Бетис